آخرین اخبار

شنبه, 1396/01/05 - 10:29

آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

سبک زندگی اسلامی

امام جمعه موقت سرخه با اشاره به بازار داغ انتخابات و ثبت نام ها از طرفی و دید و بازدیدهای نوروزی از طرفی دیگر گفت: باید مراقب باشیم که در این نقل ها و گفت و گوهایمان بدون اطلاع از واقعیت اوامر مرتکب گناه غیبت و تهمت نشویم.
برای نخستین بار در شهرستان سرخه با استفاده از عینکهای واقعیت مجازی زیارت مجازی بارگاه ملکوتی امام رضا (ع( فراهم شد.
برای نخستین بار در شهرستان سرخه با استفاده از عینکهای واقعیت مجازی زیارت مجازی بارگاه ملکوتی امام رضا (ع( فراهم شد.
امام جمعه موقت سرخه گفت: انتخابات جلوه حاکمیت مردم است و به فرموده رهبر معظم انقلاب فخر و عزت و اقتدار ملت ایران محسوب می شود.
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، گفت: ۱۲۰۰ تخت بیمارستانی در قالب ۱۰ بیمارستان با مشارکت بنیاد برکت تا شهریور ۹۶ به بهره برداری می رسد.
مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، در خصوص مسمومیت غذایی در سفر نوروزی هشدار داد و گفت: غذاهایی همچون کباب کوبیده، الویه و غذاهای آبکی، بسیار فساد پذیرند.
وزیر بهداشت، از آمادگی بیمارستان ها برای پذیرش مصدومان احتمالی حوادث چهارشنبه آخر سال خبر داد و گفت: شرط عقل این است که از وقوع حوادث پیشگیری شود و والدین از فرزندان خود مراقبت کنند.
رئیس اداره آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، نسبت به عوارض و آسیب های استفاده نادرست از محصولات آرایشی و بهداشتی، هشدار داد.
یک شنوایی شناس، گفت: انفجار ترقه، باروت و نارنجک، محرک صوتی شدید در ناحیه شنوایی ایجاد می کند که ممکن است باعث پارگی پرده صماخ گوش شود.
محققان کشور موفق به تولید چشمه‌های رادیوتراپی شدند که می توان از آنها در «براکی تراپی» و جهت درمان سرطان و تومورهای مغزی استفاده کرد.
بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: راه نجات اقتصاد کشور خصوصی سازی و واگذاری کارها به بخش خصوصی است و اجرای اصل ۴۴ باید در دستور کار ما باشد.
کاپیتان تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه برخی اعضای هیات مدیره به دنبال تخریب تیم هستند نه حمایت از آن گفت: یکی از اعضا با تلفن ناشناس زنگ زده بازیکن را بترساند!
سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید با بیان اینکه آمریکا هیچ کشوری را از مشارکت در جنگ علیه داعش مستثنی نمی کند، گفت که احتمال همکاری با مسکو در این زمینه نیز وجود دارد.
کاخ سفید ساعاتی پیش و در آستانه سفر صدر اعظم آلمان به آمریکا از لغو این سفر خبر داد.
رئیس قوه قضائیه گفت: این حجم از حملات به دستگاه قضایی نشان می‌دهد که ما در برخورد با مفاسد اجتماعی و اقتصادی و جریان نفوذ راه درستی را پیموده‌ایم و قطعاً این مسیر را با قاطعیت بیشتر ادامه خواهیم داد.
در حالی که برخی مدارس کشور به صورت مستقل اقدام به تعطیلی فعالیت‌های آموزشی خود در سال جاری کرده و به استقبال ایام نوروز رفته‌اند، آموزش و پرورش هنوز اندر خم تعیین زمان تعطیلی مدارس است.
معاون رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه ناخالص فروشی در کشور در حال گسترش است، گفت: مردم نباید پول جعبه شیرینی را هم بپردازند.
پرونده حادثه قطار هفت‌خوان با صدور قرار عدم صلاحیت از این پس در تهران رسیدگی می‌شود.
صبح امروز بازرسان سازمان تعزیرات حکومتى در قالب گشت‌هاى مشترک و بازرسان اتاق اصناف به همراه اهالى رسانه با حضور در یکى از مراکز خرید اصلى شمال شهر از واحدهاى فروش این مرکز بازدید و نسبت به اصلاح قیمت هاى برخى اجناس اقدام کردند.
اعضای بدن دانش‌آموز ۱۳ ساله که دچار مرگ مغزی شده بود به 3 بیمار نیازمند عضو، اهدا شد.

صفحات