آخرین اخبار

پنجشنبه, 2017/12/14 - 23:28

شهرستان سرخه

هیات پزشکی ورزشی استان سمنان به درخواست هیات پزشکی ورزشی سرخه کارگاهی با عنوان آسیب شناسی شایع ورزشی و راه های پیشگیری از آن را در سرخه برگزار کرد.
دبیر هیات پزشکی ورزشی استان سمنان گفت: نسبت به سال 95 شهرستان سرخه 250 نفر افزایش جمعیت بیمه ای داشته است این جای افتخار برای ماست.
نوازنده موفق سرخه ای گفت: بزرگترین هدف و آرزوی بنده در این رشته به عنوان یک نوازنده موفق مطرح شدن است و معتقدم با هنر نیز می توان به مردم خدمت کرد.
مراسم «جشن آب» به منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در مدرسه حضرت معصومه(س) شهرستان سرخه برگزار شد.
یک جوان سرخه ای توانسته با تکیه بر توان خود با راه اندازی کارگاه کوچک ساخت کابین آسانسور برای 3 نفر شغل ایجاد کند.
کارشناس علوم قرآنی گفت: حرم حضرت معصومه(س) همچون نگین انگشتری بر دستان قم می درخشد و امروز فخر ایران و ایرانی است.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرخه از کشف ۴ هزار لیتر سوخت قاچاق از یک کامیون در پلیس راه سرخه خبر داد.
نمایش شاد و کودکانه "توبه ی گرگ مرگه" به کارگردانی محمد عرب در مجتمع فرهنگی هنری باران سرخه به روی صحنه رفت.
مشاور عالی مجمع خیرین سلامت کشور گفت: سمنان، اصفهان، یزد و قم چهار استان برتر کشور در جمع آوری کمک های مردم خیر در حوزه سلامت هستند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه در همایش انجمن خیرین سلامت گفت: کاهش آسیب های اجتماعی در گرو توجه به حوزه سلامت است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرخه با تأکید بر اینکه فرهنگ سازی باید دغدغه اصلی انقلاب اسلامی باشد، گفت: برای حفظ انقلاب اسلامی و تداوم خون شهدا باید به مسائل فرهنگی توجه شود و باید به فرموده رهبر معظم انقلاب به سمت سبک زندگی اسلامی و ترویج آن در جامعه حرکت کنیم.
استان سمنان به دلیل گستردگی و تنوع، یکی از مناسب‌ترین شرایط اقلیمی را برای اکوتوریسم و ژئوتوریسم در کشور به خود اختصاص داده است به‌ طوری‌ که در طرح آمایش سرزمین با توجه به توان موجود، حوزه گردشگری و معادن در راستای توسعه مد نظر قرار دارد.
امام جمعه سرخه گفت: مسأله فلسطین، یک مسأله بین المللی است.
روانشناس و مشاور کلانتری سرخه گفت: مرکز مشاوره کلانتری سرخه خدمات رایگان به مردم ارایه می کند.
بختیاری دانشجوی رشته پزشکی گفت: کشور نیازمند جوانان عالم، دانشمند و آگاه در همه زمانها است.
یکی از برادران اهل تسنن ساکن در سرخه گفت: : در قضیه زلزله اخیر کرمانشاه همگی دیدیم که رسانه ها هم پخش کردند که هم کیشان من و برادران اهل تسننم در کرمانشاه که از این حادثه غم انگیز دچار حادثه شده بودند از کمک و یاری اهل تشییع می گفتند و به این خاطر خدای را شاکر بودند.
بخشدار مرکزی سرخه از بهسازی راه ارتباطی چشمه معدنی تلخ آب لاسجرد خبر داد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرخه گفت: اختلاف باعث ضعف مسلمین و تباهی امت اسلامی می شود؛ بنابراین باید هوشیار بود و با اتحاد و یکپارچگی عزت، اقتدار و آبروی امت اسلامی را حفظ کرد.
بنا به درخواست قرارگاه بسیج سازندگی سپاه استان سمنان، مناطق زلزله زده نیاز مبرم به کانکس استحمام (حمام) دارند.
فرماندار سرخه گفت: وضعیت شهرستان از نظر استقبال برای سرمایه گذاری به خصوص در حوزه صنایع معدنی با توجه به پتانسیل های بسیار خوب شهرستان فراهم است.

صفحات