آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:51
شهرستان سرخه
موسی محمدی در سرخه
رمز موفقیت درکارآفرینی داشتن نیت خوب است
رمز موفقیت در کارآفرینی؛ داشتن نیت خوب است و اگر می خواهید درهای رحمت الهی به روی شما باز شودانسان ها را قلباً دوست داشته باشید.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ندای سرخه؛ امروز به مناسبت ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) جشنی به میزبانی فرمانداری در فرهنگسرای باران برگزار گردید در این برنامه فرماندارکرمی، فوادیان شهردار، خیر نمونه موسی محمدی و جمعی دیگر از مسئولین حضور داشتند.

 

 

در این برنامه کرمی فرماندار شهرستان سرخه گفت: ازدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) مبنای خوبی برای معطوف کردن توجه جوانان به تشکیل خانواده و تحکیم بنیان خانواده و جلوگیری از آسیب های اجتماعی است.

 

ایجاد اشتغال یکی از مسائلی است که در جامعه ما نقش بسزایی دارد که اگر در خانواده و در سطوح مختلف جامعه  افراد از وضعیت شغلی مطلوبی برخودار باشند از یک سو باعث پایین آمدن سن ازدواج و از طرفی عاملی مهم برای کاهش انحرافات در جامعه است.

 

«موسی محمدی» خیر نمونه اظهار کرد: در بحث کارآفرینی باید به چند معیار مهم توجه داشته باشید که می توان به مواردی چون : وقت طلاست، استفاده درست و مناسب از فرصت ها، انتظار پول دار شدن را در درون بچه های خود از کودکی ایجاد کنیم، هدف داشته باشیم وبه صورت هدفمند عمل کنیم و اینکه عاشق کار خودمان باشیم؛ عشق به کار درهای رحمت الهی را به روی ما می گشاید و اینکه کارآفرین باید اهل خطر باشد و ریسک کند می توان اشاره کرد.

 

 

محمدی در پاسخ به سؤال چگونه کارآفرین نمونه شویم اظهار کرد: رمز موفقیت در این کارداشتن نیت خوب  است واینکه  فکر به کار خوب عبادت محسوب می شود وحضرت علی(ع) می فرماید: اگر می خواهید درهای رحمت الهی به روی شما باز شودانسان ها را قلباً دوست داشته باشید.هیچ انسان بخیل و حسودی کارآفرین نخواهد شد و اگر در ما دوستی قلبی نسبت به مردم ایجاد شود حسادت در ما از بین خواهد رفت.

 

 

انتهای پیام/س

نظرات

علی
عالی بود جلسه خوبی بود .بنده هم درعکس ها هستم

صفحات

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.