آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:45
شهرستان سرخه
ندای سرخه بررسی می کند؛
ساختمان 48واحدی بسیجیان جزءمحدوده شهری می باشد+ تصاویر
صاحبان 48 واحدی بسیجیان سرخه به خبرنگار ما گفتند : امور آب و فاضلاب شهر سرخه این مجتمع را در محدوده شهری نمی داند واین امر باعث ندادن انشعاب آب به این واحدها شده است.

 

 

به گزارش خبرنگار ندای سرخه؛ مجتمع مسکونی 48 واحدی بسیجیان واقع در میدان امام شهرستان سرخه؛ که از سال 1391 ساخت آن شروع شده بود و به تازگی تحویل ساکنان آن داده شده است.

 

 

چند تن ازصاحبان این واحدهای مسکونی با مراجعه  به این پایگاه خبری بیان داشتند: با مراجعه هایی که به امور آب و فاضلاب شهر سرخه داشته ایم هنوز اقدامی جهت آب رسانی به این واحدها انجام نشده است و از ما خواسته شده است تا هزینه هایی را دوباره بپردازیم تا جهت انشعاب آب ساختمان اقدام نمایند و در حال حاضر این واحدهای مسکونی فاقد انشعاب آب می باشد.

 

 

صاحبان این مجتمع با اشاره به این مطلب که با مراجعه به اداره امور آب و فاظلاب شهری درپاسخ مشکل خود با این جواب رو برو شدند، که این  پروژه، پروژه انشعاب داخل شهری نمی باشد و پروژه کارفرما است و یک پروژه خط انتقال و مدیریتی می باشد و به دلیل اینکه آب این ساختمان از مخزن آب بالا نزدیک پیر غریب که خارج از محدوده شهری شهرستان سرخه می باشد و شهرداری شهرسرخه مالک آن نیست باید تامین گردد .

 

شهردار سرخه:ساختمان 48واحدی بسیجیان جزءمحدوده شهری می باشد

مصطفی فؤادیان شهردار سرخه به خبرنگار ما گفت: منطقه ای که ساختمان48واحدی  بسیجیان در آن واقع شده است جزء مناطق شهری محسوب می شود و همه سازمان ها موظف به خدمت رسانی به این مناطق می باشند.

 

 

اسامی ساکنین مجتمع مسکونی 48 واحدی بسیجیان که به پایگاه خبری ندای سرخه مراجعه داشتند درنزد ما محفوظ است.

 

انتها پیام/س/پایگاه خبری تحلیلی ندای سرخه

نظرات

یکی ازساکنین 48 واحدی
با سلام وعرض ادبخدمت شما وهمکاران محترمتان وتشکر ازسایت خبری ندای سرخه انشالا که مشکل ساکنین حل شود ومسولین رسیدگی کنند

صفحات

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.