آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:16
شهرستان سرخه
در هفته بسیج آموزی:
مانور پدافند غیر عامل دانش آموزی در سرخه برگزار شد + تصاویر
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سرخه گفت: . پدافند غیرعامل مهم ترین عامل در ایمن سازی و مقاوم سازی کشورها ست که مورد توجه آموزش و پرورش قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، رزمایش پدافند غیرعامل با حضور دانش آموزان،معلمان،فرماندار،نیروی انتظامی ، نیروهای امدادی هلال احمر،مدیر ومسئولان آموزش و پرورش، فرمانده سپاه، فرمانده بسیج دانش آموزی و دیگر نهادهای خدمت رسان شهرستان سرخه در مدرسه  پسرانه آیت الله فیض اجرا شد.

محمد دستورانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سرخه در این مانور به سخن مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری می فرمایند «اگر پدافند غیر عامل یا دفاع غیر نظامی نباشد در یک نصف روز تمام دستاوردهای علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی را از دست می دهیم » این سخن نشان دهنده اهمیت و جایگاه آموزش پدافند غیر عامل یا همان دفاع غیر نظامی  است؛ پدافند غیرعامل مهم ترین عامل در ایمن سازی و مقاوم سازی کشورها ست که  مورد توجه اموزش و پرورش قرار گرفته است.

وی ابراز داشت: باید همچنان با هماهنگی و همدلی و همراهی بین ارگان های مختلف و  برنامه ریزی های هماهنگ ، نوجوانان و جوانان کشورمان را در ابعاد مختلف اماده کنیم  تا همچنان که بین همه کشورهای دنیا ایران به عنوان کشوری با امنیت بالا و قابل اعتماد می درخشیم  با توسعه این فرهنگ در نسل جوان و آموزش های مورد نیاز در این زمینه به جوانان امروز و به برکت خون مقدس شهدا ایران همواره یکی از مترقی ترین و پیشتازترین کشورها در بین دنیا باشیم.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.