آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:15
شهرستان سرخه
با حكم استاندار سمنان؛
بخشدار مركزي شهرستان سرخه منصوب شد
بخشدار مركزي شهرستان سرخه با صدور حكمي از سوي استاندار سمنان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار نداي سرخه، آيين توديع و معارفه بخشدار مركزي شهرستان سرخه با حضور مديركل امور سياسي و انتخابات استانداري سمنان برگزار شد.

سعيد متقي مديركل امور سياسي و انتخابات استانداري سمنان در اين آيين به تلاش هاي دولت يازدهم از سال 92 تا كنون اشاره كرد و اظهار داشت: در زمان روي كار آمدن اين دولت، كشور با مشكلات فراواني دست و پنجه نرم مي كرد از جمله تورم كه خوشبختانه با اتخاذ تصميمات بر تمام مشكلات دولت فائق آمد كه از جمله آنها ثبات نرخ ارز، مهار تورم و ايجاد آرامش در فضاي كسب و كار بود.

وي با بيان اينكه دولت يازدهم  عملكرد چشمگيري در حوزه اقتصادي داشته است، گفت:‌  تدبیر و  مديريت رياست جمهور مانع از فروپاشي اقتصاد ايران شد.

 

*کارشکنی آمریکایی ها مانعی بر سر راه برجام

 

عليمحمد مؤيدي زاده فرماندار شهرستان سرخه در اين آيين به روز 13 آبان ماه روز استكبارستيزي اشاره كرد  و گفت: در اين روز اتفاقات بسياري براي كشور ما رقم خورده است.

وي تصريح كرد: با وجود گذشت 38 سال از پيروزي انقلاب اسلامي ايران هنوز دشمني هاي دشمنان و فتنه گران عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ادامه دارد.

فرماندار شهرستان سرخه گفت: آمريكا هنوز به كارشكني هاي خود ادامه مي دهد و مانع از برجام است ولي دشمنان بدانند با تدبير همه موانع را ما از پيش روي خود برخواهيم داشت و مشكلات را مرتفع خواهيم كرد.

مؤيدي زاده در ادامه ضمن تقدير از زحمات جعفري بخشدار اسبق سرخه و تبريك به غياثي زاده بخشدار جديد گفت: يك بخشدار بايد به تمام امور و جريانات از جمله سياسي،‌اجتماعي ، فرهنگي و اقتصادي حوزه كاري خود اشراف كامل داشته باشد؛‌چرا كه اين اشرافيت و آگاهي است كه موجب رشد شهرستان و رضايتمندي مردم خواهد شد.

وي تأكيد كرد: بايد در هر حوزه كاري مديريتي قوي حاكم باشد.

 

*مسئولین برای حل مشکل روستائیان تلاش کنند

 

در ادامه قادرزاده نماينده شوراي روستاهاي شهرستان سرخه بيان داشت: جعفري بخشدار اسبق شهرستان سرخه در تمام مباحث روستايي كمك هاي شاياني به ما داشتند و از ما حمايت مي كردند و همواره در رفع مشكلات كوشا بودند و به تمام مكاتبات پاسخ مثبت مي دادند و در اين راه از هيچ كوششي دريغ نمي كردند.

وي با بيان اينكه بخشدار اسبق به تمام رستاها سركشي مداوم و مستمر داشتند و از نزديك مشكلات را رصد مي كردند، گفت:‌ايشان تجربه چندين ساله خود را در اختيار شوراها و دهياران مي گذاشتند و اينگونه گره مشكلات روستاييان را باز مي كردند.

قادرزاده با بيان اينكه روستاييان مظلومند ، گفت: بايد در كنار هم و با تدبير همگي دست در دست يكديگر مشكلات روستاييان را حل و فصل كنيم.

 

*تشکیل کارگروهها برای رفع مشکل روستائیان ثمر بخش است

 

همچنين در اين جلسه حميدي نماينده دهياري هاي شهرستان سرخه گفت: بخشدار اسبق سرخه تلاش هاي خوبي را در بخش هاي مختلف در زمان تصدي در اين سمت از خود به يادگار گذاشتند و هيچ سوالي را در رفع مشكلات بي پاسخ نمي گذاشتند.

وي به تشكيل كارگروه ها در زمان تصدي جعفري بخشدار اسبق سرخه اشاره كرد و افزود: اين كاري شايسته بود و ايشان همواره نشست هاي همفكري و هم انديشي با شوراها و دهياري ها داشتند و بدون شك پيگيري هاي ايشان با توجه به كمبود اعتبارات موجود در بسياري از مواقع كارگشا بود.

 

*ولایتمداری  و صداقت در کار از شاخصه های خدمتگذاران واقعی است

 

دستوراني نماينده مديران اجرايي شهرستان سرخه نيز در اين جلسه بيان داشت: هر فردي كه لباس خدمتگذاري به مردم را بر تن مي كند بايد صداقت در عمل داشته باشد و ولايتمدار باشد.

وي ضمن تقدير از زحمات بخشدار اسبق سرخه گفت: حضرت علي(ع) ويژگي هاي يك خدمتگزار را خيرخواهي، رسيدگي به مردم ضعيف، پارسايي در زندگي شخصي و گفت و گو و مجالست با مردم زمان خويش بيان فرموده اند.

 

حجت الاسلام والمسلمين فاطمي بصير امام جمعه سرخه نيز اظهار داشت:‌مسئولان نبايد به خاطر جايگاه شغلي خود دچار كبر و غرور شوند و بايد همواره به خدا پناه برد از شر شيطان تا نفس انسان سالم بماند.

وي نيز ضمن تقدير از زحمات آقاي جعفري بخشدار سابق شهرستان سرخه گفت: ايشان بازنشسته شده اند و دوران بازنشستگي دوران آسايش و آرامش است و البته بايد همواره از تجربيات چندين و چندساله اين بازنشستگان بهره جست.

امام جمعه سرخه ضمن تأكيد بر تقويت وفاق و همدلي مسئولان شهرستان سرخه اظهار اميدواري كرد: انتصاب غياثي زاده به عنوان بخشدار جديد شهرستان سرخه منشأ خير و بركات فراوان براي مردم اين ديار باشد و به رونق بيش از پيش سرخه به ويژه روستاها منجر شود.

بر اساس اين گزارش؛ غياثي زاده به سمت بخشدار مركزي شهرستان سرخه با صدور حكمي از سوي استاندار منصوب شد.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.