آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:22
شهرستان سرخه
.
«ایران می خواند» شعار بیست و چهارمین دوره هفته کتاب شد
رییس اداره کتابخانه های شهرستان سرخه از عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی در 18 و 24 آبان خبر داد.

نسرین قلیبیک در گفت و گو با خبرنگار ندای سرخه گفت: به مناسبت هفته کتاب در روز 18 آبان ماه و 24 آبان ماه عضویت در کتابخانه ها به صورت رایگان صورت خواهد گرفت.

وی بر اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی تأکید کرد و گفت: هفته کتاب بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ کتابخوانی می باشد و فرصت ایجاد ارتباط مردم با کتاب و کتابخانه بشمار می رود که باید از این فرصت به خوبی بهرمند شد.

 رییس اداره کتابخانه های شهرستان سرخه عنوان کرد: ستاد خبری بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، شعار هفته کتاب امسال، «ایران می‌خواند» را انتخاب نموده است؛ و امسال نیز همانند سال‌های گذشته هر روز از روزهای هفته کتاب، با عنوانی خاص نامگذاری شده است که همگی شعار مذکور را تداعی خواهند کرد و شعار «ایران می‌خواند» ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی را در سراسر کشور طنین انداز خواهد کرد.

قلیبیک افزود: بیست و چهارمین دوره هفته کتاب، بنا بر گفته ستاد خبری بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران بدین عنوان وشعار نامگذاری شده است؛ ۲۴ آبان  با عنوان «کتاب و خانواده» و شعار «خواندن، چراغ امید در خانواده»، ۲۵ آبان  با عنوان «کتاب و دانشگاه» و شعار «خواندن، بنیان دانش»،۲۶ آبان  با عنوان «کتاب و رسانه» و شعار «خواندن، رسانه‌ای کهن»، ۲۷ آبان  با عنوان «کتاب و کودک» و شعار «خواندن، آینده‌ای روشن»، ۲۸ آبان  با عنوان «کتاب و هنر» و شعار «خواندن، تعالی هنرمندانه روح»، ۲۹ آبان  با عنوان «کتاب و تکنولوژی» و شعار «فضای نو، ابزار جدید»، ۳۰ آبان  با عنوان «کتاب و امام حسین» و شعار «خواندن، قیام برای آگاهی» است .

وی بیان کرد: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی عضویت رایگان در تا تاریخ  18 آبان در کل استان و در تاریخ 24 آبان ماه در سراسر کشور  در کتابخانه های عمومی انجام می شود و همه علاقمندان به کتاب می توانند به  کتابخانه های مراجعه و ثبت نام نمایند.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.