آخرین اخبار

جمعه, 2017/12/15 - 17:54
شهرستان سرخه
فرماندار شهرستان سرخه خبر داد؛
زائرسرای سرخه و لاسجرد آماده پذیرش بیش از هزار زائر
فرماندار شهرستان سرخه با اشاره به فرارسیدن اربعین و شهادت امام رضا(ع) و رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) گفت: زائرسرای سرخه و لاسجرد آمادگی پذیرش بیش از هزار زائر و مسافر را دارد.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، علی محمد مؤیدی زاده فرماندار سرخه در نشست ستاد تسهیلات خدمات سفر که با حضور فرمانداران دیگر شهرستان های استان در سالن مدیریت بحران سمنان برگزار شد، اظهار داشت:‌ در ارتباط با ارائه خدمات تسهيلات سفر ويژه اربعين هفت جلسه برگزار شده است كه از اين تعداد سه جلسه با دستگاه‌هاي اجرايي و چهار جلسه مشترك با دستگاه‌هاي اجرايي و دهياران و شوراهاي اسلامي شهرستان بوده است.

عليمحمد مؤيدي زاده گفت: زائرسراي سرخه و لاسجرد نه تنها در اين ايام بلكه در تمام طول سال به دليل اينكه در مسير شرق به غرب قرار گرفته پذيراي مسافران از ديگر استان‌‌هاي كشور بوده و هست و به صورت ويژه نيز اين آمادگي را دارد كه استقبال ويژه‌اي از اين زائران داشته باشد.

وي با اشاره به اقدامات امنيتي و اتخاذ تمهيدات لازم در جلسه شوراي تأمين شهرستان سرخه بيان داشت:‌ شرايط اسكان بيش از هزار نفر از زائران در زائرسراي شهرستان سرخه و روستاي لاسجرد فراهم است.

فرماندار سرخه با اشاره به وجود مشكلاتي كه قبلاً به جهت سرويس‌‌هاي بهداشتي در زائرسراي سرخه بوده، گفت: خوشبختانه اين سرويس‌‌‌ها تعمير و دغدغه ما از اين جهت نيز رفع شده است.

مؤيدي‌زاده بيان داشت: ايستگاه‌هاي امدادرسان، اورژانس، نيروي انتظامي، آتشنشاني، پليس راه، تجهيز جايگاه سي.ان.جي و ... در نظر و هماهنگي‌هاي لازم با مراكز مربوطه انجام شده است.

وي خاطرنشان كرد: نمازخانه‌ها و سرويس‌هاي بهداشتي بين راهي هفته گذشته مورد بازديد قرار گرفت و از سالن‌‌هاي  غذاخوري نيز سركشي‌ها و كنترل‌هاي لازم انجام شده است.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.