آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:29
شهرستان سرخه
رئیس امور کتابخانه‎های عمومی شهرستان سرخه خبر داد:
رونمایی از کتاب «آسی نیک» در روستای لاسجرد در هفته کتاب
رئیس امور کتابخانه‎های عمومی شهرستان سرخه اعلام کرد: در هفته کتاب از کتاب آسی نیک رونمایی خواهد شد.

نسرین قلیبیک در گفت‌وگو با خبرنگار ندای سرخه اظهار کرد: بیست و چهارمین هفته کتاب با شعار گرامیداشت کتاب، کتاب‎خوانی و کتابدار آغاز شده است.

رئیس امور کتابخانه‎های عمومی شهرستان سرخه به رونمایی از کتاب آسی نیک اشاره کرد و افزود: در این هفته از کتاب آسی نیک تألیف عباسعلی حیدریان در روستای لاسجرد رونمایی خواهد شد.

قلیبیک با بیان اینکه برنامه متنوعی به منظور اجرا در هفته کتاب در سطح شهرستان سرخه پیش‎بینی شده است، عنوان کرد: نشست کتابخوان ویژه نویسندگان و پژوهشگران بومی شهرستان سرخه  و تجلیل از آنان از جمله این برنامه ها به شمار می رود.

وی با بیان اینکه دیدار کارکنان و کتاب‎داران شهرستان با امام جمعه  یکی دیگر از برنامه‎های مورد نظر برای این هفته است، افزود: پذیرش عضویت رایگان از مراجعین و علاقمندان همزمان با 24 آبان هم یکی از برنامه‎های مهم این هفته محسوب می‎شود.

رئیس امور کتابخانه‎های عمومی شهرستان سرخه به برنامه‎ریزی برای بازدید اقشار مختلف از کتابخانه‎های عمومی شهرستان سرخه اشاره کرد و یادآور شد: در این راستا، بازدید دانش‎آموزان و اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  از کتابخانه‌ها در برنامه این هفته قرار گرفته است.

قلیبیک حضور در برنامه‎های فرهنگی همزمان با بازدید از کتابخانه‎ها را توسط اقشار مختلف از دیگر برنامه‎ها عنوان کرد و ادامه داد: مسابقه کتاب‎خوانی هم به مناسبت هفته کتابخوانی با همکاری مدارس برگزار خواهد شد.

وی گفت: سه نشست مدرسه ای نیز در روستاهای شهرستان صورت خواهد گرفت.

رئیس امور کتابخانه‎های عمومی شهرستان سرخه گفت: گردهمایی استانی کتابدارن  روز شنبه 25 آبان ماه  از دیگر برنامه های این هفته است.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.