آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:13
ش
.
حلقه صالحین بستری برای پرورش استعداد نسل جوان است
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان سرخه گفت:حلقه های صالحین بستر مناسبی برای میدان دادن،شناخت و پرورش استعداد و توانایی جوانان و نوجوانان است.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، محمد امامی صبح امروز  درجمع مربیان و سرگروهای حلقه های صالحین این شهرستان در مکان هیئت سید شهدا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مربیان و سرگروه ها به بیان راهکارها و نقطه نظراتی در راستای هرچه بهتر برگزار شدن حلقه های صالحین و کیفی سازی این حلقه های پرداخت و اظهار کرد: حلقه های صالحین مخصوصا در جمع خواهران از استقبال خوبی برخوردار است که باید این فرصت را غنیمت شمرد.

  وی با بیان اینکه حلقه صالحین نیاز به تحول دارد افزود: نباید به دور هم نشستن و بیان یک سری مطالب اکتفا کرد و باید از رکود خارج شد و لازمه خروج از این رکود این است که برنامه هایی خارج از این نشستها نیز در برنامه کاری لحاظ شود.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان سرخه به ضرورت ارتباطها خارج از حلقه تأکید و تصریح کرد: با پرنگ شدن ارتباطات و برنامه ریزی و کیفی سازی و برگزاری اردوهای یک روزه در مناسبتهای مختلف در  حلقه صالحین، قطعاً جذب مخاطب بویژه در بین جوانان و نوجوانان از رشد بیشتری برخوردار خواهد شد.

امامی عناصر 7 گانه حلقه صالحین را یادآور شد و عنوان کرد: عناصر 7 گانه حلقه صالحین روی کاغذ انجام شده اما عملیاتی نشده است در این زمینه باید استعداد ها شناسایی شده و از پتانسل افراد با استعداد در زمینهای فرهنگی، هنری و... استفاده شود و در این خصوص  باید اقدام وعمل صورت گیرد.

وی در ادامه گفت: با کشف استعدادها و بها دادن به جوانان و نوجوانان در زمینه های مختلف ارتباطها نیز گسترش خواهد یافت؛ مخصوصاً میدان دادن به جوانان و نوجوانان که نتیجه اش مثبت خواهد بود که با این اقدام شاهد پرنگ تر شدن حضور این قشر از جامعه در حلقه های صالحین خواهیم بود.

امامی به برگزاری ماهیانه هیئت منتظران موعود (عج) اشاره کرد و گفت: وجود چنین برنامه هایی به طور ماهیانه و مستمر، مؤثر است و نتیجه خوبی در بر خواهد داشت.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.