آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:11
شهرستان سرخه
امام جمعه موقت شهرستان سرخه تأكيد كرد؛
حل مشكل آب انتظار مردم شهرستان سرخه از دولت تدبير و اميد
امام جمعه موقت شهرستان سرخه گفت: حل مشكل آب انتظار مردم شهرستان سرخه از دولت تدبير و اميد است.

به گزارش خبرنگار نداي سرخه، حجت الاسلام والمسلمين محمود نطنزي در جمع مردم شهيدپرور و ولايت مدار سرخه در حسينيه شهداي اين شهرستان اظهار داشت: دولت تدبير و اميد از زمان روي كار آمدن تا كنون با توجه به شرايط بد اقتصادي موجود در كشورمان اما توانسته طرح ها و پروژه هاي مهمي را در كشور اجرايي كند و در حوزه هاي مختلف خدمات ارزنده اي را به انجام رسانده است.

وي با اشاره به پاره اي از مشكلات شهرستان سرخه بيان داشت:‌ حل مشكل آب شهرستان سرخه از دغدغه ها و انتظارات مردم شهرستان سرخه از دولت تدبير و اميد است و اميدواريم كيفيت آب ارتقا يابد و مسؤولان امر دنبال آب شرب پايدار باشند؛ آبي كه براي ده ها سال و صدها سال ديگر مردم مشكل آب نداشته باشند.

امام جمعه موقت شهرستان سرخه در بخش ديگري از سخنان خود به ضرورت سرمايه گذاري در شهرستان سرخه پرداخت  وگفت:‌انتظار داريم سرمايه داران در بخش صنعت سرمايه گذاري كنند كه هم بتوانيم جمعيت خود را حفظ كنيم و با پيشرفت صنعتي جمعيت شهرستان سرخه افزايش يابد.

حجت الاسلام والمسلمين نطنزي بيان داشت: برخي كارخانه‌هاي فعال در شهرستان سرخه اولويت خود را متأسفانه بر استخدام نيروي انساني غيربومي گذاشته اند و پيشنهاد ما در اين زمينه اين است كه اولاً برنامه ريزي شود كه نيروي انساني از نيروهاي بومي جذب و استخدام شوند و دوم اينكه شرط سكونت در سرخه لحاظ شود.

وي اضافه كرد: بنده شاهدم كه در اوايل صبح ده ها اتوبوس كارگران را به كارخانه ها مي برند و همين اتوبوسها و ميني بوس ها بعدازظهرها به سمت سمنان و شهرها و روستاهاي اطراف جهت انتقال كارگران حركت مي كنند.

امام جمعه موقت شهرستان سرخه بيان داشت: بهتر است در اطراف كارخانه ها شركت هاي تعاوني مسكن شكل بگيرد تا كارگران نياز نباشد بعد از اتمام ساعت كاريشان به ديار خود بروند و اين البته بر افزايش جمعيت شهرستان سرخه نيز اثرگذار است.

نطنزي از ديگر مسائل مهم در شهرستان سرخه را استقرار ادارات آن هم در اسرع وقت اشاره كرد و گفت: گاهي احساس مي شود اين امر به كندي دارد صورت مي گيرد.

وي خاطرنشان كرد: دولت يازدهم با انتخابات رياست جمهوري در سال آينده به پايان مي رسد اما هنوز بخش دوم شهرستان سرخه تعريف نشده است كه بايد به اين مسئله هم پرداخته و تعيين تكليف شود.

 

 

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.