آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:25
اخبار ایران و جهان
فارش از شرایط جوی کشور گزارش می‌دهد
ورود سامانه بارشی به کشور از روز چهارشنبه/ هوای تهران فردا هم آلوده است
از اوایل وقت روز چهارشنبه هفته جاری سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب وارد کشور خواهد شد که منجر به بارش پراکنده در شمال غرب و سپس سواحل خزر می‌شود.

به گزارش ندای سرخه، تحلیل داده‌ها و اطلاعات هواشناسی بیانگر کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خصوصاً اصفهان، اراک، تهران، کرج و قزوین است، فردا نیز آلودگی هوا با شدت کمتری در مناطق مذکور ادامه دارد.

امشب تا صبح فردا در برخی مناطق استان‌های گیلان و اردبیل و همچنین محورهای کوهستانی این استان‌ها وجود مه غلیظ منجر به کاهش دید افقی می‌شود.

از اواخر وقت روز سه‌شنبه هفته جاری و اوایل وقت روز چهارشنبه، سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب وارد کشور خواهد شد که منجر به بارش پراکنده در شمال غرب خواهد شد.

انتظار می‌رود با تقویت این سامانه تا پایان هفته گستره بارش‌‌ها بخش‌هایی از غرب و سواحل دریای خزر را نیز در بر‌گیرد.

آسمان تهران فردا غبارآلود و در بعد از ظهر وزش باد پیش‌بینی می‌شود. بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 23 و 10 درجه خواهد بود.

فردا بندرعباس با بیشینه دمای 32 درجه بالای صفر گرم‌ترین شهر کشور و شهرکرد با کمینه دمای 3 درجه زیر صفر سردترین شهر کشور خواهد بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز 22 مهرماه امسال 21.7 بارش سال گذشته است.

فارس

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.