آخرین اخبار

جمعه, 1397/03/04 - 17:28
اخبار ایران و جهان
.
اتصال جاده‌ها به مرز در شلمچه و چذابه کار بسیار بزرگی است/ اربعین انقلاب دیگری است
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با تأکید بر اینکه اربعین انقلاب دیگری است، گفت: اتصال جاده‌ها به مرز در شلمچه و چذابه کار بسیار بزرگی است.

به گزارش ندای سرخه، آیت‌الله محمد علی موسوی جزایری امشب در حاشیه مراسم برافراشتن پرچم عزای موقعیت شهرستان ماهشهر در جمع خبرنگاران با تأکید بر اینکه این مراسم بسیار زیبا، معنوی و مقدس است، اظهار کرد: خدا را بابت نعمت‌ها شکر می‌کنیم که مستغرق در آنها هستیم.

 

وی با تأکید بر اینکه امروز مسؤولان و مدیران در کنار ائمه جمعه و دیگر مؤمنان در گذرگاه مرزی و کربلا ایران حاضر شده‌اند، ادامه داد: همه به عنوان خدمتگذار خامس آل‌عبا هستند و اینها از نعمت‌های الهی است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با تأکید بر اینکه نعمت‌های باطنی از نعمت‌های ظاهری بسیار بالاتر هستند، گفت: مسؤولان و مدیران در همه کارها انگیزه دارند، اما وقتی به خدمات مربوط به زائران می‌رسند، سر از پا نمی‌شناسند و به وجد می‌آیند.

وی با تأکید بر اینکه مسؤولان در امور اربعین با شوق و عشق وارد کار می‌شوند، متذکر شد: خدا را بابت روح ولایت شکر می‌کنیم، همه مردم ما ولایتمدار هستند.

امام جمعه اهواز عنوان کرد: عشق به اهل‌بیت(ع) مقدس است، اگر این عشق نبود، انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی با آن‌همه فشار بین‌المللی پیروز نمی‌شد و این انقلاب که اکنون تحت فرماندهی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی) است، به اوج، اقتدار، عظمت و عزت نمی‌رسید.

آیت‌الله موسوی جزایری عنوان کرد: در سال‌های گذشته با اجبار در بحث اربعین ورود پیدا می‌کردیم، اما امسال خوشحال هستم که مسؤولان لایق و توانمند هستند و بر خلاف سال‌های گذشته، نیازی به ورود ما نبود و کارها به نحو احسن انجام شد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با تأکید بر اینکه مدیران شبانه‌روز در بحث اربعین کار می‌کنند و این عشق به خامس آل‌عبا است، گفت: از شهرداری‌های تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و دیگر استان‌ها و شهرستان‌ها و از خیّران و مؤمنانی که به صورت داوطلبانه به اشراف و سرپرستی ائمه جمعه آمدند، قدردانی می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه اتصال جاده‌ها به مرز در شلمچه و چذابه بسیار کار بزرگی است، اظهار کرد: این پاداش صبر و استقامت است، موج انقلاب اسلامی از ایران سرچشمه گرفته است و اکنون مرزها را درنوریده است.

امام جمعه اهواز با تأکید بر اینکه اربعین انقلاب دیگری است، بیان کرد: موج اربعین ابتدا به ایران رسید و سپس این موج ده‌ها میلیونی با آهنگ واحد به سمت کربلا حرکت کرد و این زمینه‌ساز ظهور خواهد بود.

میزان

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.