آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 14:10
شهرستان سرخه
به مناسبت هفته کتاب:
دانش آموزان شهرستان سرخه از کتابخانه ها بازدید کردند + عکس
دانش آموزان شهرستان سرخه به مناسبت هفته کتاب با ذوق و شوق فراوان به دنیای کتابها رفتند.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، کتابخانه با توجه به رسالتی که بر عهده دارد، نقش پررنگتری در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد و  در حقیقت یکی از از عوامل مؤثر در این زمینه محسوب می شود. بر این اساس دانش آموزان  شهرستان سرخه به همراه مربیان خود در مقاطع مختلف از کتابخانهای سطح شهرستان بازدید کردند؛ در این بازدید دانش آموزان با کمک کتابداران یاد گرفتند که چگونه برای یافتن جواب سؤالاتشان به کتاب مراجعه نمایند؛ هدف از برگزاری این طرح بستر سازی برای پیوند هرچه بیشتر دانش آموزان با کتاب و کتابخانه است؛ این برنامه در  هفته کتاب در راستای جذب همه دانش آموزان این شهرستان به کتابخانه و ترویج فرهنگ کتاب خوانی صورت گرفته است.

شایان ذکر است: دانش آموزان دبستان شهید حسنان و بچه های پیش دبستانی نام آوران از کتابخانه آیت الله فیض بازدید کردند و دانش آموزان مدارس لاسجرد نیز از کتابخانه موجود در این روستا بازدید نمودند و همچنین برنامه نشست کتابخوان مدرسه ای در اولین روز هفته کتاب در مجتمع آموزشی صالحین لاسجرد نیز برگزار شد.

گفتنی است: از طرف ریاست کتابخانه آیت الله فیض به  دانش آموزان دبستان شهید حسنان که از کتابخانه بازدید کرده بودند، کتاب به عنوان هدیه اهداء شد.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.