آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:28
شهرستان سرخه
خانم هایی که دوست دارند مدافع حرم باشند؛
حجاب سلاحی که دل مدافعان حرم را گرم می کند / پویش مردمی بانوان سرخه در حمایت از مدافعان حرم
خیلی از بانوان بسیجی دوست دارند مدافع حرم باشندمطمئناً شرکت در همین پویش مردمی و کمک به تهیه وسایل موردنیاز رزمنده‌ها می‌تواند بانوان را به آرزویشان برساند.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه؛ زمانی اسم و رسم مدافعان حرم برای ما شناخته شده نبود، این مدافعان حرم که بدون هیچ ادعایی کشور امن و آرام خود را ترک کردند تا به فریاد کمک خواهی مردم مظلوم کشورهای مسلمان پاسخ مثبت دهند و همچنین امنیت مرزهای کشور نیز به خطر نیفتد در حالی که ما از حضور آنان در جبهه مقاومت خبر نداشتیم؛ اما حال لزوم حضور رزمندگان در سوریه درک شده است و دعای هر روز ما پیروزی این عزیزان در جنگ حق علیه باطل است و این تنها قِصه همدلی و همراهی بانوان سرخی نیست بلکه بانوان بسیجی سرخه با براه انداختن پویش بافت لباس گرم برای این عزیزان آنان را بیش از پیش همراهی می کنند و در این بین پیام خود را نیز به گوش رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت می رسانند.

بر این اساس: گفت و گویی ترتیب داده شده با بانوان بسیجی شهر سرخه؛

در این میان سمیه بافتی یکی از بانوان فعال پایگاه فاطمه زهرا (س) پیام خود را اینگونه بیان کرد و گفت:  با حفظ حجاب و عفت و انتقال دادن  این فرهنگ ارزشمند به دختران و جوانان مان بار دیگر در سنگرها و پشت جبهه ها حضور  خواهیم داشت و جوانان بدانند که سلاح حجاب،  آنها را در برابر آفتها و گزندهای اجتماع  مصون و محفوظ نگاه خواهد داشت و این بهترین پیامی است که دلهای عزیزان مدافع حرم را گرم میکند.

 طاهره فریدون عضو فعال دیگر این پایگاه با بافت ۹ کلاه گفت: کمتر کاری که توانستیم انجام دهیم و دین خود را به عزیزان ادا کنیم.

در ادامه همسر جانباز بررگوار حاج فضل الله احسانی و خواهر شهید محمد حسین احسانی بیان کرد: در کنار دست بافته ها،  با شرکت در مجالس و مراسم های دینی و حفظ شعائر اسلامی و پشتیبانی از ولایت فقیه، دل عزیزانمان در جبهه مقاومت گرم خواهد شد.

کبری صفی در کنار ۱۲ کلاهی که بافته است پیام خود را در رج رج این بافته ها بیان کرد: در هشت سال جنگ تحمیلی، پشت جبهه ها و سنگرها بانوان فعال،  حضوری چشمگیر داشتند و حال دوباره با تکرار تاریخ، بانوان و جوانان ما خود را نشان داده اند و این بار با بافته های خود و حفظ عفت و پاکدامنی ها روح عزیزان مدافع را گرم خواهند کرد.

گفتنی است :مطمئنم رزمنده‌های ما همین ‌که می‌بینند مردم برای تهیه لباس گرم آنها، این‌طور تلاش می‌کنند، دلشان گرم می‌شود؛ از خیلی از خانم‌ها شنیده‌ام دوست دارند مدافع حرم باشند؛ همین پویش مردمی و کمک به تهیه وسایل موردنیاز رزمنده‌ها می‌تواند آنها را به آرزویشان برساند.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.