آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:26
شهرستان سرخه
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت؛
حضور کودکان در کتابخانه آیت الله فیض سرخه+ عکس
در هفته کتاب و کتابخوانی کودکان سرخه در کتابخانه آیت الله فیض این شهرستان حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، انس کودکان و نوجوانان با کتاب تأثیر به سزایی در رشد علمی و علاقه مندی آنها به مطالعه در سنین بالاتر دارد و شاهد این موضوع آن که بسیاری از افراد موفق کسانی هستند که از کودکی به کتاب و کتابخوانی انس و علاقه داشته اند و همچنین نقش خانواده ها در علاقه مند کردن فرزندان به کتابخوانی بسیار برجسته است.

 هر چند نهادهای فرهنگی و آموزشی نقش غیرقابل انکاری در علاقمند کردن کودکان به مطالعه دارند؛ اما هیچ نهادی مثل خانواده نمی تواند نقش تأثیرگذاری در ایجاد انگیزه برای سوق دادن کودکان به سمت کتاب و کتابخوانی داشته باشد؛ بنابراین از خانواده ها انتظار می رود با مراجعه به کتابخانه عمومی محل زندگی خود نقش خود را در محقق کردن این مهم ایفا کنند.

بر اساس این گزارش؛ در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی کودکان بهارستان از کتابخانه آیت‏الله فیض بازدید کردند و در این بازدید کودکان با بخش های مختلف کتابخانه و خدمات آن آشنا می شوند و مربیان و مسؤول کتابخانه، با خواندن قصه و صحبت راجع به فواید کتاب خواندن سعی کردند، انگیزه کتابخوانی را در کودکان افزایش دهند.

 

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.