آخرین اخبار

جمعه, 1397/03/04 - 17:24
شهرستان سرخه
امام جمعه سرخه:
یکی از برنامه های دشمن ایجاد نفوذ و رخنه در بسیج است
امام جمعه سرخه گفت: باید حواسمان باشد که یکی از برنامه های دشمن ایجاد نفوذ و رخنه در بسیج است.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی فاطمی بصیر در نماز عبادی سیاسی جمعه در جمع مردم ولایتمدار سرخه اظهار داشت: باید زاد و توشه ای برای آخرت خود با انجام واجبات و ترک محرمات و متخلق شدن به اخلاق اسلامی فراهم کنیم و از فرصت های عمرمان نهایت استفاده را ببریم.

وی افزود: امام حسن (ع) فرموده اند اگر عزت و سیاد و بزرگی می خواهید بدانید این عزت با پول و مقام و مال و منال دنیایی حاصل نمی شود و عزت خریدنی نیست بلکه آقایی کردن در گناه نکردن است.

امام جمعه سرخه به اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: حرکت اربعین حسینی همگان دیدند که با صلابت و شوکت و جلال خاصی برگزار شد و لازم است از وحدت و همبستگی دو دولت و ملت ایران و عراق تکریم کنیم.

فاطمی بصیر با تأکید بر اینکه در سایه وحدت بزرگترین مانور اقتدار جهان اسلام و بزرگترین پدیده فرهنگی در جهان اسلام صورت گرفت، اظهار داشت: دنیای اسلام با این حرکت عظیم دینی، سیاسی و اجتماعی نماد اتحاد تمام اقوام و فرق و مذاهب در مقابل دنیای زر و زور و تزویر استکبار جهانی است.

وی در ادامه ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: امام خمینی (ره) دستور تشکیل بسیج را صادر کردند و رهبر معظم انقلاب نیز در پیام های متعددی نیز می گویند بسیج محدود به یک جریان و جناح سیاسی نیست و یک نهاد و ارگان دولتی نیست.

امام جمعه سرخه گفت: باید دغدغه رهبر معظم انقلاب را در سخنرانی اخیرشان در جمع بسیجیان جدی بگیریم که ایشان فرمودند یکی از برنامه های دشمن ایجاد نفوذ و رخنه در بسیج است.

فاطمی بصیر گفت: بسیج یک هویت منحصر به فرد دارد و نباید اجازه دهیم آنها که می خواهد نهاد دیگری را درمقابل بسیج علم کنند، این کار را عملی کنند.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.