آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:38
شهرستان سرخه
همزمان با 28 صفر؛
بافت 90 کلاه برای مدافعان حرم در سرخه+ عکس
همزمان با رحلت عظیم الشأن پیامبر گرامی اسلام(ص) پایگاه حضرت رقیه(س) سرخه اقدام به بافت و سپس بسته بندی البسه گرم شامل 90 کلاه برای مدافعان حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) کردند.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، همزمان با رحلت عظیم الشأن پیامبر گرامی اسلام(ص) پایگاه حضرت رقیه(س) سرخه اقدام به بافت و سپس بسته بندی البسه گرم شامل 90 کلاه برای مدافعان حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) کردند.

بر اساس این گزارش، 25 بانوی بسیجی پایگاه و هیأت حضرت رقیه(س) البسه ای را که از قبل آماده کرده بودند طی مراسمی معنوی بسته بندی کردند تا برای مدافعان حرم ارسال کنند.

گفتنی است: صفیه مونسان رییس هیئت حضرت رقیه(س) سرخه نخستین بانویی است که پیشقدم و پیشگام بافت البسه گرم برای مدافعان حرم شده است و همچنین نخ کاموا برای بافت کلاه را نیز خود شخصاً تهیه کرده است.

در این مراسم بینایی مداح و ذاکر اهل بیت در ابتدا سخنان و مطالبی را به مناسبت رحلت پیامبر(ص) و امام حسن مجتبی(ع) ایراد کرد و سپس به مدیحه سرایی و روضه خوانی پرداخت.

پس از مراسم سخنرانی و مداحی گروه سرود کانون الهادی(ع) شعری را در وصف حضرت زینب(س) اجرا کردند.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.