آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:39
شهرستان سرخه
.
اجلاسیه نماز در آموزش و پرورش شهرستان سرخه برگزار شد
اجلاسیه ی نماز با موضوع نقش نماز جماعت در وحدت بخشی و انسجام اجتماعی در سالن جلسات شهدای فرهنگی و دانش آموز اداره آموزش و پرورش شهرستان سرخه برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، اجلاسیه ی نماز در شهرستان سرخه با موضوع نقش نماز جماعت در وحدت بخشی و انسجام اجتماعی با هدف تحقق پیام سال آموزش و پرورش استان سمنان و در جهت تحقق منویات مقام معطم رهبری مبنی بر گسترش فرهنگ نماز جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی  در سالن جلسات شهدای فرهنگی و دانش آموز شهرستان سرخه برگزار شد.

شریفی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان بهترین و پاک ترین و زیباترین اجتماع را نماز جماعت دانست و گفت : بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش ، زنگ نماز در مدارس جزء برنامه هفتگی مدارس است

وی افزود: حضور پرشور نوجوانان و جوانان در اجتماع عظیم پیاده روی اربعین محصول تلاش انقلاب اسلامی ، نهاد مقدس خانواده و نظام تعلیم و تربیت است .

محمد دستورانی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سرخه نیز با تاکید بر اقامه نماز جماعت از آن به عنوان اصلی اساسی جهت ایجاد مودت ، انس ، الفت بین مسلمانان و بازدارنده فحشا و منکرات یاد کرد .

در این همایش که تعدادی از ائمه جماعات ، مدیران واحد های آموزشی و مربیان پرورشی حضور داشتند بر نقش و جایگاه مهم و تاثیر گذار نماز جماعت در ایجاد وحدت و انسجام اجتماعی تاکید شد؛ در این جلسه هریک از اعضا دیدگاهها و راهکارهای تقویت اقامه نماز جماعت در مدارس را ارائه دادند.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.