آخرین اخبار

جمعه, 1397/03/04 - 17:16
شهرستان سرخه
همزمان با سراسر کشور؛
هجدهمین مانور سراسری زلزله در مدارس سرخه برگزار شد
همزمان با سراسر کشور، هجدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار مدرسه ایمن - جامعه تاب آور در شهرستان سرخه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، یحیایی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سرخه اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور، هجدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار مدرسه ایمن - جامعه تاب آور، با محوریت و فرماندهی جمعیت هلال احمر و مشارکت تعدادی از دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان سرخه در مدرسه ۱۵ خرداد و مجتمع آموزشی بصیرت روستای مومن آباد برگزار اشد.

وی افزود: هماهنگی و برنامه ریزی اجرای این مانور از یک هفته قبل با برگزاری چندین جلسه مشترک بین سازمان های عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان و همچنین بازدید از محل اجرا و ارایه آموزش های امدادی و اقدامات اولیه هنگام رخداد زلزله، آموزش های لازم به ٢٣٨  نفر از دانش آموزان مدرسه ۱۵ خرداد و مجتمع بصیرت توسط نیروهای جمعیت هلال احمر ، اورژانس و آتش نشانی و ادارات آب،برق،گاز صورت گرفت.

بر اساس این گزارش:   این مانور با حضور ، حجت الاسلام فاطمی بصیر و  جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

گفتنی است: در این مانوردانش آموزان عملیات پناهگیری و تخلیه اضطراری در هنگام وقوع زلزله را اجرا کردند.

لازم به ذکر است: در هفته گذشته نیز علاوه بر مدارس ۱۵ خرداد، مجتمع بصیرت مهدکودک و پیش دبستانی های نام آوران،خوبان،شاپرک و همچنین دانش آموزان مدرسه ابتدایی بهارستان در شهرستان سرخه و مدارس روستای افتر نیز آموزش های لازم هنگام وقوع زلزله را توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر فراگرفته اند.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.