آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:42
شهرستان سرخه
همزمان با سراسر کشور:
جشن سالروز ازدواج رسول خدا (ص) و حضرت خدیجه (س) در سرخه
مراسم بزرگداشت جشن ازدواج حضرت محمد (ص) و حضرت خدیجه (س) با عنوان «مبارک‌ترین پیوند» با حضور بانوان شهرستان سرخه برگزار شد.

مریم آزمون فرمانده حوزه کوثر شهرستان سرخه در گفتگو با خبرنگار ندای سرخه ضمن تبریک 10 ربیع الاول سالروز ازدواج حضرت محمد(ص) و حضرت خدیجه(س)اظهار کرد: به مناسبت این روز مراسمی در هیأت رزمندگان سیدالشهداء(ع) جهت ترویج و فرهنگ سازی ازدواج ساده تداریک دیده شد.

وی افزود: جوانان ما باید با الگو  قرارا دادن اسوه هایی همچون حضرت خدیجه (س) پایه های زندگی خود را با ساده زبستی بنا نهند، چنانچه در جامعه شاهد آن هستیم، کسانی که این چنین رویه ای را در پیش گرفته اند از زندگی موفقتری بهرمند شده اند.

فرمانده حوزه کوثر شهرستان سرخه عنوان کرد: مهترین وظیفه خانواده ساده گرفتن ازدواج است؛ بنابراین خانواده نیز باید به فرزندان خود در این مسیر کمک کرده زیرا تواقعات نابجا در جامعه باعث بالا رفتن سن ازدواج و تبعات ناشی از آن خواهد شد.  

بر اساس این گزارش : در این مراسم رضا فدایی کارشناس امور سیاسی در خصوص (جهاد کبیر) ازدواج آسان همراه با انتخاب عاقلانه در بین مردم، بزرگ داشت مبارک ترین ازدواج عالم و تبیین شاخص های آن، ازدواج و ارتقا فرهنگ عمومی در خصوص نحوه انتخاب همسر و شاخص های آن و مقابله با روند رو به رشد تجمل گرایی در ازدواج سخنرانی کرد.

 گفتنی است: این مراسم برای اولین بار با همکاری هیأت رزمندگان سیدالشهدا، واحد خواهران هیأت عشاق الحسین و

واحد خواهران پایگاه زینب (س) و مشارکت حوزه کوثر شهرستان سرخه برگزار شد.

                                                                                                                                                               

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.