آخرین اخبار

جمعه, 1397/03/04 - 17:23
شهرستان سرخه
در شبکه بهداشت شهرستان سرخه؛
خیرین حوزه سلامت در سرخه تجلیل شدند
همایش تجلیل از خیرین سلامت در شهرستان سرخه در شبکه بهداشت این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه،همایش تجلیل از خیرین سلامت با حضور دکتر  لیلا اسکنری رئیس شبکه بهداشت شهرستان سرخه و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و خیرین حوزه سلامت  و داوطلبین سلامت در شبکه بهداشت شهرستان سرخه برگزار شد.

 لیلا اسکندری رئیس شبکه بهداشت شهرستان سرخه ضمن خوش آمدگویی به حضار عنوان کرد: خوشحال و مفتخریم که امروز میزبان خیرین و داوطلبین حوزه سلامت هستیم.

وی در ادامه افزود: برخورداری از بالاترین حد منطقی سلامت حق مسلم هر انسانی است که تأمین آن بر عهده حوزه ی سلامت است؛ اما بدون مساعدت و مشارکت ذینفعان و خیرین محقق نخواهد شد و در جهت بالا بردن سطح سلامت نیاز به یاری مردم و خیرین است.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان سرخه با اشاره به آیه قرآن گفت: مطمئناً هیچ کار خیری بدون پاداش نخواهد بود و خداوند بیش از آنچه که ما ارزانی داشته ایم به ما پاداش خواهد داد و چه کار خیری بهتر از این که  این کار خداپسندانه و نیکو در راه سلامت افراد جامعه ونجات جان افراد بیمارجامعه  صورت گیرد که بسیار مقبول و پسندیده است.

بر اساس این گزارش: در این مراسم از خیرین، حبیب الله قاضی، حاج عباس صفا و زین العابدین رجبی با اهدای لوح و خانم فاطمه پورسرتیب مربی شبکه بهداشت ، ساحره اخلاقی داوطلب سلامت، صدیقه فیض رابطه حوزه سلامت، رحیمه دولتی رابط بهداشت با اهداء هدیه قدردانی شد.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.