آخرین اخبار

جمعه, 1397/03/04 - 17:09
شهرستان سرخه
عبدالهی عنوان کرد:
حامیان نیکوکار سرخه خاطره شیرین شب یلدا را با فرزندان معنوی خود تقسیم کردند
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سرخه گفت: حامیان نیکوکار شهرستان سرخه در شب یلدا برای 30 خانوار طرح اکرام و محسنین سبد میوه و شیرینی و شکلات تهیه کردند.

اسدالله عبدالهی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سرخه در گفتگو با خبرنگار ندای سرخه اظهار کرد: در شب یلدا حامیان نیکو کار ایتام برای 30 خانوار طرح اکرام و محسنین سبد میوه و شیرینی و شکلات تهیه وبه این کمیته اهدا کردند؛ که بین خانواده های ایتام و محسنین توزیع شد.

وی عنوان کرد: ارزش ریالی این هدیه از طرف حامیان 15 میلیون ریال بوده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سرخه به اهدف معنوی حامیان به این اقدام خداپسندانه اشاره کرد و افزود: هدف ازاین اقدام خیرخواهانه و پسندیده حامیان معنوی، تقسیم خاطره شیرین شب یلدا با فرزندان یتیم و محسین تحت حمایت کمیته امداد است.

عبدالهی به دیگر حمایتهای خاص و ویژه حامیان خیراندیش طرح ایتام و محسنین این شهرستان اشاره و تصریح کرد: حامیان نیکوکار با پرداخت کمکهای ماهیانه در طرح محسنین و ایتام مساعدت های خوبی در این شهرستان دارند.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.