آخرین اخبار

جمعه, 1397/03/04 - 17:18
با شهدا
.با حضور وزرای دفاع و ارتباطات
تمبر یادبود سردار شهید همدانی رونمایی شد/ تجلیل از خانواده ۳ شهید مدافع حرم
در مراسمی با حضور وزرای دفاع و ارتباطات از تمبر یادبود شهید حسین همدانی رونمایی و از خانواده شهدای مدافع حرم مهدی نوروزی، محمدرضا جبلی و محمد اینانلو تجلیل شد.

به گزارش ندای سرخه، آیین رونمایی از تمبر یادبود سردار شهید حسین همدانی و تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع حرم شهید مهدی نوروزی، شهید محمدرضا جبلی و شهید محمد اینانلو امروز با حضور وزرای ارتباطات و دفاع و پشتیبانی در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات برگزار شد.

سردار حسین دهقان، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در این مراسم اظهار داشت: امروز قدرتی که می‌تواند علیه اسرائیل باشد، علیه اسلام به کار گرفته شده و جوان‌هایی هستند که حاضرند جانشان را برای اسلام بدهند، اما در راه اشتباه قدم گذاشتند و فقط مسلمانان را می‌کشند. 

وی گفت: اسرائیل چقدر باید هزینه می‌کرد که حلب، قلب اقتصادی سوریه را به این جهت بکشاند، اما با نیروی جوان‌هایی فریب‌خورده به این هدف دست یافت؛ چه میزان هزینه و زمان زیاد لازم است که این وضعیت دوباره ترمیم شود که البته مستکبران هیچ‌وقت به فکر ترمیم این وضعیت نخواهند بود و این در حالی است که اگر جامعه اسلامی دچار فقر باشد، فقر زمینه‌ساز خشونت و ادامه خصومت‌ها می‌شود. 

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه کسانی که امروز در سوریه در مسیر خواسته‌های اسرائیل حرکت می‌کنند، باید برای مردم افشا شوند، گفت: مردم باید جلوی آنها بایستند و اجازه ندهند که اهداف مستکبران محقق شود، مستکبران و نظام سلطه  تلاش می‌کنند این وضعیت همچنان باقی بماند و ادامه‌دار شود. 

وی با بیان اینکه یک فتنه جهانی شکل گرفته تا تمام ظرفیت‌های معنوی، انسانی و اقتصادی جامعه اسلامی را از بین ببرد و راه را برای خود باز کند، گفت: معتقدیم باید آگاهانه همراه با حس مسئولیت و تمام توان، با انگیزه و اقتدار در این جبهه نقش‌آفرینی کنیم. 

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به ابعاد شخصیتی شهید همدانی گفت: شهید همدانی ناشناخته بود زیرا گمنامی را دوست داشت و تواضع، قاطعیت، مسئولیت‌پذیری و خطرپذیری از ویژگی‌های بارز این شهید است. 

وی گفت: شهید همدانی از جمله شخصیت‌های تاریخی کشور است که در مقاطع مختلف گره‌گشا بودند و اثرات تاریخی از خود در کشور به جا گذاشتند. 

در ادامه این مراسم، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز اظهار داشت: اگر قرار است این نظام استوار بماند، همواره باید راه شهدا، فداکاری، آرمان و اندیشه‌های آنها برای ما زنده باشد. 

وی گفت: همواره از اینکه این اندیشه‌ها را بین جوانان زنده نگه داریم، استقبال کرده‌ام و اگر امروز ما هستیم، نظام هست و امنیت وجود دارد و بچه‌های ما می‌توانند جزو مدافعان حرم باشند، ادامه همین اندیشه‌هاست. 

وی همچنین درباره حماسه 9 دی اظهار داشت: در همه مقاطع بیداری، مقاومت، هوشمندی و فهم بالای مردم بوده که کشور را در مقابل هر تهدید داخلی و خارجی مصون نگه داشته و حماسه 9 دی یکی از این مواقع است که با ندای رهبر انقلاب، مردم فتنه را خاموش کرده‌اند. 

وی گفت: این حماسه بر نقش فرمانبرداری از ولایت در رسیدن به موفقیت تأکید کرد.

فارس

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.