آخرین اخبار

جمعه, 1397/03/04 - 17:03
یادداشت
امامی عنوان کرد:
باورها باید نسبت به جنگ نرم و فتنه پیچیده دشمنان تقویت شود
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان سرخه گفت: ملت فهیم ایران با حضور تاریخی خود در «9 دی» انقلابیون واقعی را از مدعیان دروغین و عافیت طلب و مصلحت اندیشان باز شناختند و نقاب تزویر از چهره و حامیان پشت صحنه آنان پایین کشیدند.

محمد امامی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان سرخه در گفتگو با خبرنگار ندای سرخه گفت: حماسه « 9 دی» سال 88 نمایش بلوغ اجتماعی، سیاسی و مرزبندی بین جبهه  حق و باطل و تجلی اقتدار ملی و سیاسی تمامی مردم ایران بود؛ که با حضور گسترده خود در راهپیمایی عظیم «9 دی» توطِئه دشمنان را خنثی کرد.

وی در خصوص حماسه پرشکوه 9 دی سال 88، با تأکید به فرمایش ولی امر مسلمین گفت:  بصیرت موضوعی است که  نیاز جامه امروز ما است .

 فرمانده سپاه ناحیه شهرستان سرخه با بیان اینکه باید باورها را  نسبت به  وجود جنگ نرم و فتنه پیچیده دشمن تقویت کنیم؛ بیان داشت: هرچند قضایای فتنه هزینه های بسیار زیادی بر نظام تحمیل کرد؛ اما دستاوردهای فراوانی را در پی داشت و حرکت فتنه گران در عاشورای 88،  باعث شکل گیری حماسه « 9 دی» از جانب مردم بصیر و آگاه بود که با جوشش و خروش بی نظیر خود این حماسه را در دل تاریخ مانا کردند؛ وبه همه دیرباوران داخلی ثابت شد که دشمنان پروسه های زیادی برای از بین بردن انقلاب اسللامی  طراحی کرده اند اما ملت همیشه بیدار نقشه های آنان را با اطاعت از ولایت نقش برآب خواهد کرد.

امامی حضور تاریخی ملت فهیم ایران را در حماسه « 9 دی» یادآور شد و گفت: ملت فهیم ایران با حضور تاریخی خود در «9 دی» انقلابیون واقعی را از مدعیان دروغین و عافیت طلب و مصلحت اندیشان باز شناخت و نقاب تزویر از چهره و حامیان پشت صحنه آن پایین کشید و حضور میلیونی مردم در حماسه تاریخی 9 دی یک راهپیمایی نبود بلکه مردم با حضور خود ثابت کردند که مدافع نظام و جایگاه ولایت فقیه و رهبری هستند.

وی برکات و دستاوردهای حماسه «9 دی » را خاطرنشان کرد و گفت: افزایش و اقتدار و استحکام نظام، رفراندوم ملی در دفاع از نظام و رهبری، آشکار شدن دشمنی گسترده غرب با نظام و پیوند فتنه گران با دشمنان خارجی ، اذعان غرب به اقتدار و قدرت بازدارندگی نظام اسلامی، تحریک بخشی به بیداری اسلامی منطقه و حفظ استقلال سیاسی که مهمترین وجهه اقتدار است؛ از برکات و دستاوردهای تاریخ  در حماسه «۹ دی» است.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.