آخرین اخبار

جمعه, 1397/03/04 - 17:04
شهرستان سرخه
یحیایی عنوان کرد:
جنبش خادم تلاشی است دسته جمعی برای آماده سازی خانواده ها در برابر مخاطرات
رئیس دفتر جمعیت هلال احمر شهرستان سرخه گفت: به منظور افزایش سطح آگاهی و آموزش خانواده ها تبلیغات طرح خادم همزمان با گرامیداشت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی در این شهرستان با توزیع بروشورهای آموزشی انجام شد.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه؛ حیدر یحیایی رئیس دفتر جمعیت هلال احمر شهرستان سرخه اظهار کرد: اجرای برنامه‌های جمعیت هلال شهرستان سرخه با توجه به آموزش موفق‌تر خواهد بود؛ از این رو لازم است که محتوا و برنامه‌های آموزشی در سطوح بالا برای متقاضیان تدوین شود.

وی بابیان اینکه تحقق اهداف، یادگیری و کسب تجربه از مزایای ارائه آموزش است، افزود: یکی از رسالت‌های جمعیت هلال احمر در کشور، اعتماد سازی در جامعه است که با ابزار آموزش می‌توان برای انجام این رسالت، استفاده کرد.

رئیس دفتر جمعیت هلال احمر شهرستان سرخه افزود: هر چه آموزش دقیق‌تر باشد، نتایج موفق‌تری از اقدامات حاصل خواهد شد.

یحیایی یکی از طرح‌های آموزشی این جمعیت را طرح خادم معرفی و عنوان کرد: همه شهروندان سرخه می‌توانند در این طرح مشارکت کرده و آموزش های لازم را برای مواقع اضطراری فرا بگیرند.

وی در ادامه بیان داشت: جنبش خادم (خانواده آماده در مخاطرات)یک تلاش دسته جمعی برای آموزش خانواده های ایرانی است، تا در برابر مخاطراتی که آنها را تهدید میکند آماده شوند.

رئیس دفتر جمعیت هلال احمر شهرستان سرخه  اذعان داشت: بدنه اصلی جنبش خادم را داوطلبانی تشکیل می‌دهند که بدون هیچ چشمداشتی برای سلامت هر چه بیشتر جامعه تلاش می‌کنند؛ و با وجود این، داوطلبان بر اساس میزان تلاششان، از مشوقهایی هم برخوردار می‌شوند.

یحیایی یاداور شد: اعضای جنبش خادم، از طریق همین پایگاه خادم، با آموزشهای سرپایی آشنا می‌شوند و بعد با مراجعه به شعبه جمعیت هلال احمر محل سکونت خود، با تکمیل و تحویل فرم عضویت در جنبش خادم، پس از طی یک دوره آموزشی سه ساعته به عضویت این جنبش بشردوستانه درخواهند آمد.

رئیس دفتر جمعیت هلال احمر شهرستان سرخه گفت: به منظور افزایش سطح آگاهی و آموزش خانواده ها تبلیغات طرح خادم همزمان با گرامیداشت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی در محل مسجد ولیعصر و تجمع مردمی بزرگداشت روز نهم دی با حضور پرسنل و اعضای جمعیت همراه با توزیع بروشور های آموزشی انجام شد است.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.