آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:51
شهرستان سرخه
محمد طاهری خبر داد:
تخصیص 3 میلیارد تومان اعتبار جهت تأمین و اصلاح شبکه آب سرخه
مدیرعامل آب و فاظلاب شهری استان سمنان از تخصیص اعتبار3 میلیارد تومانی بوجه جهت تأمین و اصلاح شبکه آب سرخه در سفراخیر ریاست جمهوری به استان سمنان خبر داد .

به گزارش خبرنگار ندای سرخه: محمد طاهری مدیر عامل آب و فاظلاب شهری استان سمنان در مراسم تودیع و معارفه آبفای شهرستان سرخه کمبود نزولات آسمانی، گرم شدن زمین و همچنین عدم مصرف بهیهنه  از آب را علل کمبود آب دانست و اظهار کرد: بر اثر کمبود نزولات آسمانی،گرم شدن زمین و همچنین عدم مصرف بهینه بیش از دو سوم آب چاههای پر آب کم شده است؛ و باعث شده تا شرایط آبی خوبی نداشته باشیم.

وی با اشاره به سیاست های دولت تدبیر و امید در رفع مشکلات مردم افزود: در سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به استان سمنان ۳ میلیارد تومان برای تامین و اصلاح شبکه آب سرخه در نظر گرفته شده است که امیدواریم با تخصیص آن مشکلات آب شرب این شهرستان برطرف گردد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان عنوان کرد: برنامه ریزی برای اصلاح شبکه ها، تکمیل سیستم های آب شیرین کن و در بلند مدت تامین آب از مناطق دور دست تر برای شهرستان سرخه در دستور کار قرار گرفته است.

طاهری با ابراز اینکه آب شرب مطلوب یکی از انتظارات به جای مردم این شهرستان است تأکید کرد: که انشالله دراوایل سال آینده برنامه ریزی های مدون و بلند مدت آب شرب سرخه به کیفیت مطلوب خوب باز خواهد گشت؛ و مردم این شهرستان نیز از آب شرب مطلوب، این نعمت الهی برخوردار خواهند شد.

شایان ذکر است: در این جلسه از زحمات جناب آقای مهدی نورالدین مدیریت آب و فاضلاب شهری سرخه، توسط مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان آقای طاهری و مسئولین شهرستان تقدیر و جناب آقای محمد صوفی آبادی به سمت مدیریت جدید آب و فاضلاب شهری شهرستان سرخه منصوب شد.

 

 

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.