آخرین اخبار

جمعه, 1397/03/04 - 17:13
شهرستان سرخه
صادق بخشی خبر داد:
40 هیات مذهبی در سرخه فعالیت می کند
رئیس تبلیغات اسلامی سرخه از فعالیت ۴۰هیات مذهبی در این شهرستان خبر داد و گفت: حمایت معنوی از فعالان بخش های فرهنگی امروز در ایجاد انگیزه بین این افراد موثر است.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه؛ حجت الاسلام صادق بخشی رئیس اداره تبلیغات شهرستان سرخه اظهار داشت: ۴۰ هیئت مذهبی در سطح شهرستان سرخه فعال است .

وی افزود: در راستای تقویت فرهنگ عمومی و ارتقا برنامه های مذهبی، کانون مداحان، شورا و هیات های مذهبی به  توجه مسئولان نیازمند است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرخه عنوان داشت: حمایت معنوی از فعالان بخش های فرهنگی، در حال حاضر در ایجاد انگیزه بین این افراد موثر است؛ و فعالیت این هیات ها نقش گسترده ای را در راه ترویج فرهنگ غنی اسلامی و برگزاری مراسمات مذهبی دارند.

بخشی بیان داشت: خوشبختانه کانون مداحان،  تشکل‌های دینی و مذهبی، موسسات قرآنی،  شبکه تبلیغی هیئت های مذهبی سرخه فعالیت های خوبی را تحت نظارت سازمان تبلیغات اسلامی در طول سال صورت می دهند که جای تقدیر دارد.

 

 

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.