آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:22
با شهدا
در مراسم استقبال از شهدا اعلام شد:
تشییع ۲۴۰ شهید دفاع مقدس بعد از دهه فجر در سراسر کشور
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از تشییع و تدفین پیکر ۲۴۰ شهید دوران دفاع مقدس در ۳۱ استان کشور در فاطمیه اول (۲۳ تا ۲۵ بهمن) خبر داد.

به گزارش ندای سرخه، سردار سید محمد باقر زاده امروز چهارشنبه در حاشیه مراسم استقبال از پیکر ۹۸ شهید دوران دفاع مقدس اظهار کرد: این ۲۰۴ پیکر مطهر در مجموع شامل پیکر های مطهر ۹۸ شهیدی می شود که امروز وارد کشور شدند و سایر پیکرها طی دوره های گذشته تفحص شده اند.

وی همچنین از ورود شهدای تفحص شده در اقلیم کردستان عراق در آینده ای نزدیک خبر داد و اظهار کرد: به زودی شهدایی که در کردستان کاوش شدند از مرز مریوان وارد کشور می شوند.

 فرمانده کمیته جستجوی مفقودین در ادامه به مناطق کشف پیکرهای این ۹۸ شهید تازه بازگشته به میهن اشاره کرد و گفت: این پیکرهای گلگون کفن در منطقه ام رصاص، جزیره سهیل، شرق دجله، جزایر مجنون و زیورات در استان های بصره  و میسان کشف شدند.

سردار باقر زاده بر ادامه دار بودن تفحص در خاک عراق تاکید و بیان کرد: کار در عراق ادامه دارد  و در محورهای عملیات جنوب عراق در استان های میسان، العماره، کردستان عراق عملیات کاوش انجام می شود.

مهر

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.