آخرین اخبار

جمعه, 1397/03/04 - 17:16
شهرستان سرخه
ندای سرخه گزارش می دهد؛
بانوی فعال ورزش سرخه و دریافت کارت مربیگری بدمینتون از مدرس فدراسیون جهانی
فاطمه صفا بانوی فعال ورزش سرخه کارت مربیگری بدمینتون خود را از مدرس فدارسیون جهانی این رشته دریافت کرد.

فاطمه صفا، نماینده ی ورزش بانوان، رییس هیئت بدمنتون سرخه در گفت و گو با خبرنگار ندای سرخه با اشاره به اینکه مدت شش سال است که مربی والیبال بانوان در شهرستان سرخه در گروه های سنی مختلف است و اینکه سرپرست رشته ی برایتونیک نیز از سه سال گذشته تا کنون است، اظهار داشت: تمام وقت و فرصت زندگی خود را در ورزش صرف می  کنم و علاقه ام در ابتدا خدمت به ورزش و ارتقای بانوان شهرم به ویژه در رشته والیبال و بدمینتون است.

وی خاطرنشان کرد: با همکاری تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان سمنان و هییت بدمینتون شهرستان سمنان یکدوره کلاس بین المللی شاتل تایم بدمینتون با حضور مدرس فدراسیون جهانی آقای ولی دروی در تالار بدمینتون اداره ورزش و جوانان با حضور معلمین تربیت بدنی و ورزشکاران این رشته برگزار شد.

این نماینده ی ورزش بانوان و رییس هیئت بدمینتون شهرستان سرخه عنوان کرد: خوشبختانه در پایان این دوره بین المللی بنده به همراه یکی از بدمینتونیست های سرخه به نام خانم اشرف موفق به دریافت کارت مربیگری شدیم.

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.