آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:44
شهرستان سرخه
كارشناس مذهبي:
چراغ روشنگر امامت و ولايت نجات بخش انسانيت است
كارشناس مذهبي گفت: چراغ روشنگر امامت و ولايت در طول تاريخ نجات بخش انسانيت بوده و هست.

به گزارش خبرنگار نداي سرخه، حجت الاسلام باقرالعلوم در نشست بصيرتي در جمع مردم سرخه در مسجد امام حسن عسكري (ع) اظهار داشت: بايد شاكر خداوند باشيم كه ما را در مسير اسلام و حق و حقيقت قرار داد و برگزيده شديم براي مسلماني و بايد سپاسگذار اين نعمت الهي باشيم.
وي افزود:‌ شيعه و مسلمانان جهان اسلام هرگاه در طول تاريخ خواسته به انحراف برود، به وسيله چراغ پرنور امامت و ولايت هدايت شده است.
اين كارشناس مذهبي بيان داشت: امام زمان(عج) از ابتدا تا به امروز و تا زمان ظهور هدايت گر شيعه است و هر چند كه در پرده غيبت است اما وظيفه اش را كه همان وصل و اتصال ما انسان ها با خداوند بوده است؛ انجام داده است و نجات بخش ما از گرفتاري ها و گمراهي ها بوده است.
حجت الاسلام باقرالعلوم اظهار داشت: ‌بعد از وجود نازنين پيامبر گرامي اسلام (ص) دين خدا به انحراف كشيده شد و هر يك از ائمه را شنيده ايم و بزرگانمان برايمان گفته اند و روايات را خوانده ايم كه چگونه به شهادت رساندند و همه اينها به اين دليل بوده است كه انسان ها و بشريت را از مسير دين و اسلام و خدا دور كنند تا به مطامع پست دنيايي خود دست يابند.
وي گفت: بايد همواره مراقب اعمال و رفتارمان باشيم و اينگونه نباشد كه خدايي ناكرده با رفتارمان دل امام زمانمان را به درد آوريم.
اين كارشناس مذهبي افزود: انتظار امام زمان(ع) و وظيفه شيعه منتظر اين است كه ولي زمان خود را بشناسد،‌دشمن شناس باشد و با بصيرت و هوشياري توطئه هاي دشمناني كه قصد و هدف و غرضشان دشمني با شيعه و مسلمانان و ايجاد اختلاف و اغتشاش بين مسلمانان است را در نطفه خنثي كند.
حجت الاسلام باقرالعلوم بيان داشت: ما بايد نعمت مسلماني خود را قدر بدانيم و از آن حراست و نگهباني كنيم و همين كه گلچين شده ايم كه مسلمان باشيم و شيعه و رهرو ائمه اطهار بايد شكرگذار خداوند باشيم.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.