آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:48
شهرستان سرخه
یادداشت/
زمینی تشنه به دنبال منجی
زمینی تشنه می یابم که به دنبال منجی می گردد، نمی دانم در کدام ثانیه ها شاهد قدمهای بهاریت خواهد بود...

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، سلام آقا، سلام آقای مهربان، قدم هایم کند است؛ اما می آیم می دانم زبانم یک چیز می گوید و دلم چیز دیگری؛ ولی باز می آیم.

 قدم هایم پاییزیست و تا بهار آمدنت خیلی مانده ولی باز می آیم هر روز در بلندترین نقطه زمین می ایستم و روی زمین به دنبال نشانی از وجودت هستم و تو را میان مهربانی مردم میابم، از کنار پرنده ها عبور می کنم و در گوش نسیم نام تو را می خوانم و به اندازه یک نفس و برای یک لحظه میان بال شاپرک ها  می یابمت ای همه خوبی.

و هنوز زمین لیاقت قدمهای نازنینت را ندارد ولی باز می آیم میان نسیم و بال شاپرک ها به دنبالت می گردم، روحم را به پرواز در می آورم، زمینی تشنه می یابم که به دنبال منجی  می گردد، نمی دانم در کدام ثانیه ها شاهد قدمهای بهاریت خواهد بود.

ولی باز می آیم و می دانم آنقدر خوب نیستیم تا میزبانت باشیم؛ ولی انتظار شیرین ترین واژه برای سیراب کردن روح خسته مان است.

 میان همهمه دنیای شلوغ؛ سکوت میکنم، اما پر از حرف و سؤال و سکوت می کنم، به احترام دل های شکسته و سکوت می کنم، میان تپش های قلب های منتظر وشاید این جمعه بیایی شاید. "آمین"

به قلم زهرا زکی

 

 

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.