آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:36
شهرستان سرخه
کارشناس مذهبی؛
ولایت مداری؛ ویژگی شاخص منتظران واقعی است
کارشناس مذهبی به ویژگی های منتظران واقعی اشاره کرد و گفت: یکی از بارزترین و مهمترین ویژگی یک منتظر واقعی علاوه بر ثبوت قدم، ولایت مداری است.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه حجت الاسلام والمسلمین شیخ علی آقا بابا در مراسم صبح نیمه شعبان مهدیه سرخه در جمع مردم ولایت مدار و شهیدپرور سرخه که با اجتماع بزرگ و باشکوه خود بار دیگر تجدید عهد با مولای خود صاحب الزمان بستند، در مهدیه سرخه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه میلاد با سعادت امام زمان(عج) منجی عالم بشریت  اظهار داشت: همگی باید در راه امام زمان به عنوان یک شیعه و یک منتظر واقعی ثابت قدم باشیم.

وی به ویژگی های منتظران واقعی اشاره کرد و گفت: یکی از بارزترین و مهمترین ویژگی یک منتظر واقعی علاوه بر ثبوت قدم، ولایت مداری است.

این کارشناس مذهبی از دیگر شاخصه های منتظران واقعی را رعایت تقوا و انجام واجبات و ترک محرمات و پرهیز از گناه عنوان کرد.

حجت الاسلام آقا بابا از مهمترین وظایف منتظران را دعا برای فرج و ظهور امام عصر(عج) عنوان کرد و اظهار داشت: باید برای امام زمان(عج) تبلیغ کرد آنهم تبلیغ ویژگی، خصایص منتظران مهدی صاحب الزمان (عج) و وظایفی که بر عهده همگان قرار دارد تا پرچم اسلام و قرآن به دستان مبارک صاحب اصلی آن برسد.

وی با تأکید بر رعایت تقوای الهی گفت: باید همگی در مسیر امام زمان(عج) قرار بگیریم و در این صراط نه جلو بیفتیم و نه عقب بمانیم.

بر اساس این گزارش؛ مراسم پرفیض دعای ندبه در سرخه با شور و حرارت خاصی در روزمیلاد منجی بشریت مهدی صاحب الزمان (عج) برگزار شد و در این مراسم حاج حسن اشرف به قرائت پرفیض دعای ندبه پرداخت و ابوذر ادهم نیز در مدح و ثنای امام زمان(عج) مدیحه سرایی کرد.

گفتنی است: خادمان خواهر مهدیه سرخه نیز با پخت سوپ از میهمانان مهدیه پذیرایی کردند.

لازم به ذکر است؛ مجری برنامه پرفیض دعای ندبه محمدعلی قیومی بود و اجرای سرود نیز توسط گروه بین المللی اسرا برگزار شد.

عکس های مراسم پرفیض دعای ندبه در صبح میلاد صاحب الزمان(عج):

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.