آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 04:55
شهرستان سرخه
مدیر توزیع برق سرخه در تشریح برنامه های پیش بینی شده سال 96 خبر داد؛
تبدیل هزار دستگاه کنتور مکانیکی به دیجیتال / احداث سه دستگاه پست زمینی توزیع برق در سرخه
مدیر توزیع برق سرخه در تشریح برنامه های پیش بینی شده سال 96 دو طرح تبدیل هزار دستگاه کنتور مکانیکی به دیجیتال و احداث سه دستگاه پست زمینی توزیع برق را از جمله این برنامه ها عنوان کرد.

مهدی پاک طینت مدیر توزیع برق شهرستان سرخه در گفت و گو با خبرنگار ندای سرخه به تشریح برنامه های پیش بینی شده در سال 96 این مدیریت پرداخت و اظهار داشت: احداث شش هزار و 700 متر شبکه فشار متوسط هوائی جهت اشتراک های مرغداری و کارخانه گچ ، اصلاح شش هزار متر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در روستاهای این شهرستان و تبدیل یک هزار دستگاه کنتور مکانیکی به دیجیتال از جمله اهم این برنامه ها محسوب می شود.

وی همچنین احداث سه دستگاه پست زمینی توزیع برق ، نصب یک ایستگاه هوائی توزیع برق به ظرفیت 315 کیلوولت آمپر و واریز نمودن 800 متر شبکه فشار متوسط هوائی جهت تامین برق یک مجتمع رفاهی و نصب سه دستگاه ترانس اندازه گیری هوائی (MOF) در ورودی روستــای مومن آباد را به عنوان دیگر برنامه های پیش بینی شده این مدیریـت در سـال 96 برشمرد.

وی اظهار داشت: با هدف ایجاد نقطه مانور و ارتباط خطوط ۲۰ کیلوولت، از آغاز امسال تاکنون، سه نقطه مانور و دو نقطه رینگ شبکه در شهرستان سرخه توسعه یافته است.

مدیر توزیع برق شهرستان سرخه  خاطرنشان کرد: دو دستگاه جداکننده گازی (سکسیونر) در ابتدای جاده صوفی آباد برای رینگ فیدر شاهین و دیگری در گردنه سیدآباد به منظور ارتباط فیدر ایج برقرار و مورد بهره برداری قرار گرفته است و عملیات نصب دو دستگاه فیدر قطع کننده (کات اوت فیوزی) برای مانور فیدرهای شاهین- کوهدشت و ابتدای فرعی سنگلچ در جاده بیابانک، جهت مانور فیدرهای مرکزی- شاهین به انجام رسیده است.

پاک طینت با اشاره به اینکه یک دستگاه فیوز قطع کننده تیغه ای نیز در ابتدای فرعی عرب چال به منظور مانور خطوط نظامین- ایج دایر شده است، گفت: نصب تجهیزات مورد اشاره موجب ایجاد نقطه مانور و رینگ شبکه فشار متوسط هوائی می شود که هزینه ای بالغ بر 307 میلیون ریال در بر داشته است.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.