آخرین اخبار

دوشنبه, 2018/02/19 - 13:45
شهرستان سرخه
فرماندار سرخه تأکید کرد؛
وضعیت ورزش بانوان در سرخه ساماندهی می شود
فرماندار سرخه در آیین اختتامیه مسابقات والیبال و بدمینتون جام رمضان بر ساماندهی وضعیت ورزش بانوان در شهرستان سرخه تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، آیین اختتامیه جام رمضان در سالن ورزشی شهدای سرخه با حضور فرماندار سرخه و اعضای شورای این شهرستان در سالن ورزشی شهدا برگزارشد.

بر اساس این گزارش؛ علیمحمد مؤیدی زاده فرماندار سرخه در زمینه کمبود امکانات ورزشی در رشته های مختلف، اظهار داشت: امکانات ورزشی شهرستان، شایسته بانوان ورزشکار و ورزش دوست نیست و در راستای حل این مشکلات تلاشهای زیادی صورت گرفته است.
وی با اشاره به تلاشها و پیگیریهای زیاد فاطمه صفا نماینده ورزش بانوان شهرستان عنوان کرد: با پشتکار و پیگیریهای جدی نماینده بانوان در امر ورزش امید است اقدامات خوبی صورت گیرد.

فرماندارسرخه باتوجه به پیگیریهای مسئولین در راستای سالن ورزشی بانوان تصریح کرد: باهمت و تلاش اداره آموزش و پرورش و سپاه شهرستان سرخه این موضوع در دست پیگیری است.

مؤیدی زاده به مشکلات مربی در رشته های مختلف ورزشی اشاره کرد و گفت: عدم وجود مربی در رشته های مختلف، از مهمترین دغدغه های نماینده ورزش بانوان و ورزش دوستان است که جهت جذب مربیان کارآمد تلاش میکنیم.

گفتنی است؛ در ادامه نماینده ورزش و علاقمندان به ورزش، مطالبات و کمبودات خود را با فرماندار و رئیس اداره ورزش درمیان گذاشتند.
در پایان از برندگان مسابقات جام رمضان توسط شهردار و زهرا فیض منتخب دوره پنجم شورای اسلامی شهر تقدیر و لوح سپاس به این برندگان اهدا شد.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.