آخرین اخبار

دوشنبه, 2018/02/19 - 13:43
شهرستان سرخه
یادداشت/
مناسبتی به قدمت پیروزی انقلاب
یک سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مناسبتی رسمی در تقویم ایران برای حمایت از ملتی مظلوم به نام فلسطین ثبت و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، یک سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مناسبتی رسمی در تقویم ایران برای حمایت از ملتی مظلوم به نام فلسطین ثبت و ضبط شد و از آن روز همراه و همگام با ملت همیشه در صحنه ایران گروه‌هایی از مسلمانان در نقاط مختلف جهان حمایت خودشان را از مردم فلسطین به نمایش می‌گذارند.

اینکه روز قدس چیست و کدامیک از اهداف جمهوری اسلامی ایران را تأمین می کند در کلامی از امام خمینی و رهبر معظم انقلاب پاسخ داده شده است و آن اینکه آن امام و معمار کبیر انقلاب فرموده اند؛ «روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند. من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم می‌دانم، و روزی است که باید ما تمام قوای خودمان را مجهز کنیم».

مهم‌ترین اهداف روز قدس در کلام امام خامنه ای را می‌توان محورهایی همچون روز قدس به عنوان نماد صف بندی مظلومان در مقابل زورگویان، متوقف کننده حذف فلسطین از نقشۀ جغرافیای جهانی و فراموشی مسئله فلسطین، روزی که مردم مظلوم فلسطین احساس می‌کنند که ملت‌ها پشت سرشان هستند، روز دمیدن خون در رگ‌های امت اسلامی، روزی که ملت‌های مسلمان بی‌واسطه مقامات رسمی حرفشان را در دنیا مطرح می‌کنند، روز سرمشق شدن ملت ایران برای سایر ملت‌ها و روز حفظ امنیت کشور، ملت و دستاوردهای انقلاب اسلامی بیان کرد.

در روز جمعه روز جهانی قدس ملت های جهان فریاد الحاد و کفر و شرک و مرگ استکبار جهانی را یکصدا هوار می کشند و اشغالگری رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی فلسطین را محکوم می کنند.

وعده خداوند در پیروزی حق بر باطل حتمی است و این فریادها بی شک در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روزی به ثمر خواهند نشد و رژیم اشغالگر قدس از صفحه روزگار محو خواهد شد.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.