آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:49
شهرستان سرخه
گفت و گو با مسئولان شهرستان سرخه در قدس 96/
وحدت و انسجام ملت های مسلمان مشتی بر دهان مستکبران عالم است
مسئولان شهرستان سرخه با تأکید بر حفظ انسجام و وحدت میان مسلمانان در ریشه کنی غده سرطانی به نام اسرائیل گفتند: وحدت و انسجام ملت های مسلمان مشتی بر دهان مستکبران عالم است.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، روز قدس در شهرستان سرخه با حضور پرشور و با شکوه مردم و مسئولان این شهرستان برگزار شد ؛ در حاشیه این حضور باشکوه خبرنگار ندای سرخه در خصوص اهمیت این روز به سراغ مسئولان رفت.

*ملت های مسلمان خواهان جهانی شدن اسلام هستند

حجت الاسلام والمسلمین صادق بخشی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرخه در گفت و گو با خبرنگار ندای سرخه اظهار داشت: امروز روز وحدت و انسجام ملت های مسلمان جهان است.

وی افزود: فریاد همه ملت های مسلمان امروز مرگ بر اسرائیل و آمریکا و همه مستکبرانی است که می خواهند مانع جهانی شدن اسلامی را بگیرند که خواهان عدل و عدالت، آزادی و استقلال است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرخه گفت: بصیرت و آگاهی همواره از لوازمی است که باید مسلمانان جهان آن را به همراه داشته باشند تا بتوانند توطئه های پی در پی دشمنان اسلام و مسلمین را شناسایی و آن را در نطفه خفه کنند.

احمد همتی نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در گفت و گو با خبرنگار ما بیان داشت: برای حمایت از مردم فلسطین می توان در قالب راهپیمایی در روز قدس به حمایت از آنها پرداخت.

وی تصریح کرد: گاهی با کمک های مالی و فکری به مظلومان جهان و گاهی توسط مدافعان حرم این کمک ها صورت می گیرد که  نباید شک کنید که فروپاشی اینها به دست همین مدافعان صورت خواهد گرفت.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: باید  همه ملل مسلمان با وحدت و انسجام از ملتهای مظلوم جهان  همچون فلسطین حمایت کنند.

همتی بیان داشت: اسرائیل یک خطر جدی برای کشورهای منطقه و کشورهای کل جهان است؛ بنابراین به فرموده امام خمینی(ره) باید ریشه این غده سرطانی از روی زمین برچیده شود.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.