آخرین اخبار

دوشنبه, 2018/02/19 - 13:44
شهرستان سرخه
نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس:
وحدت و انسجام رمز پیروزی ملت های مسلمان است
نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس در جمع مردم سرخه در روز جهانی قدس با تأکید بر حمایت ملت های مظلوم جهان همچون فلسطین اشغالی گفت: وحدت و انسجام رمز پیروزی ملت های مسلمان است.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، راهپیمایی باشکوه مردم شهرستان سرخه در روز جهانی قدس ظهر امروز همگام و همصدا با مردم سراسر ایران رأس ساعت 11 و 30 دقیقه از میدان ولی عصر (عج) این شهرستان آغاز شد.

مردم ولایتمدار، مؤمن و روزه دار شهرستان سرخه در طول مسیر راهپیمایی که در مسیرهای خیابان های جانبازان، آیت الله ارسطو، بلوار انقلاب، خیابان آیت الله فیض به سمت مصلی نماز جمعه برگزار شد، با فریاد "الله اکبر"، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر آمریکا" و ... خشم و انزجار خود را از رژیم منحوس و کودک کش و غاصب صهیونیستی اعلام کردند.

بر اساس این گزارش؛ در این راهپیمایی عظیم و باشکوه مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان سرخه از جمله علیمحمد مؤیدی زاده  فرماندار سرخه، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی فاطمی بصیر امام جمعه سرخه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نطنزی امام جمعه موقت سرخه و جمعی دیگر از مسئولان و روسای ادارات در شهرستان سرخه حضور داشتند.

در پایان راهپیمایی بیانیه پایانی روز جهانی قدس قرائت و پرچم رژیم منحوس صهیونیستی و آمریکای جهانخوار به آتش کشیده شد.

پس از این آیین احمد همتی نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم سرخه به  ایراد سخنرانی پرداخت و اظهار داشت: آیه های سوره قدر که زبان حال مردم فلسطین و جهان کنونی ماست به کسانی که به آنها ظلم شده است اجازه قتال داده شده است.

وی افزود: خداوند به آنها بعد از اجازه قتال نصرت را وعده داده است و کسانی که از خانه و کاشانه خود و سرزمین مادری خود که به ناحق از آنها گرفته شده است؛ دفاع می کنند اینان موحدند و خدای آنها واحد است و اینان اجازه قتال دارند و وعده خداوند به آنها پیروزی است و این یعنی همان  جنگ و خونریزی گوشه ای از آن چیزی است که ما در قرن بیست و یکم توسط آنان که مدعی تمدن هستند می بینیم.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اگر خونریزی و کشتار این جنایتکاران توسط گروهی دفع نشود قطعا این کشتارها و جنایتها سراسر جهان را خواهد گرفت و به واسطه این دفاع ها است که دشمنان در حال نابودی اسلام هستند و ما قطعا در مقابل آنها خواهیم  ایستاد تا شرشان از سر اسلام کم شود.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: برای حمایت از مردم فلسطین می توان در قالب راهپیمایی در روز قدس به حمایت از آنها پرداخت.

وی تصریح کرد: گاهی با کمک های مالی و فکری به مظلومان جهان و گاهی توسط مدافعان حرم این کمک ها صورت می گیرد که  نباید شک کنید که فروپاشی اینها به دست همین مدافعان صورت خواهد گرفت.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: باید  همه ملل مسلمان با وحدت و انسجام از ملتهای مظلوم جهان  همچون فلسطین حمایت کنند.

همتی بیان داشت: رژیم صهیونیستی یک خطر جدی برای کشورهای منطقه و کشورهای کل جهان است؛ بنابراین به فرموده امام خمینی(ره) باید ریشه این غده سرطانی از روی زمین برچیده شود.

وی بیان داشت: این مزدوران و تروریست های کسانی هستند که دلیل منطقی و پاسخی در برابر کشتارهای خود ندارند همچنان که در صحن مجلس عده ای را بی گناه مورد آماج حملات خود قرار دادند و از آنها نپرسیدند که شما مسلمان هستید، شیعه هستید، ایرانی هستید یا نه و از آنها نپرسیدند که شما چه قومیتی دارید و فقط بی منطق آنها را به گلوله بستند و تفکر این گروه کشتار است و بس.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما در مقابل کسانی ایستاده ایم که هیچگونه تفکر و اعتقادی ندارند و اینها مزدوران و دست نشانده های آمریکا و صهیونیست و عربستان هستند که در منطقه منافع خود را دنبال می کنند و به دنبال منافع مردم مظلوم جهان نیستند.

همتی تأکید کرد: در مورد روز قدس امام راحل ما به توطئه استکبار پی برد و روزی را برای حمایت از قدس قرار دادند و مردم ما نیز سردمدار این حرکت هستند که باید این ملت مسلمان یعنی فلسطین به حق و حقوق خود دست یابد.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.