آخرین اخبار

دوشنبه, 2018/02/19 - 13:42
شهرستان سرخه
امام جمعه سرخه:
ملت های مسلمان خواهان پاکی زمین از لوث صهیونیست های غاصب هستند
امام جمعه سرخه با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: ملت های مسلمان خواهان پاکی زمین از لوث صهیونیست های غاصب هستند.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی فاطمی بصیر در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در جمع مردم مؤمن و روزه دار سرخه در مصلی نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: ماه رمضان یک نوع سفر است و ماه هجرت بود که روزه داران در این سفراز خانه تاریک هجرت کردند و به خدا نزدیک می شوند و از این سفره و مائده الهی کمال استفاده را داشتند و امیدواریم که محرومان این ماه نباشیم و در زمره بهره برداران واقعی این ماه مبارک قرار گرفته باشیم.

وی افزود: از حضور مردم ولایتمدار، حزب الله در تجمع روز قدس و حضور روحانیون معظم و امامان جماعات و مسئولان محترم به ویژه حضور احمد همتی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی کمال تشکر را دارم و به امید اینکه قدس عزیز پیروز شده و مردم مظلوم فلسطین از زیر یوغ ستم های مستکبران نجات یافته و زمین از لوث وجود کفار صهیونیستی و مزدور  پاک شود.

امام جمعه سرخه در ادامه بیان داشت: هفته اول تیرماه هفته بسیار عجیبی است و هفته ای است که بیشترین عزیزانمان را از چهره سیاسی و انقلابی را به دست منافقان کوردل از دست دادیم.

فاطمی بصیر افزود: در روز 7 تیر سال 60 بسیاری از عزیزان انقلابی ما در آتش نفاق سوختند و خاکستر شدند و در این انفجار 72 تن از بهترین یاران نظام توسط سازمان مجاهدان خلق به شهادت رسیدند و ترور شدند و در حادثه 6 تیرماه مقام معظم رهبری امام خامنه ای در مسجد ابوذر تهران توسط منافقان کوردل مورد حمله قرار گرفته و مجروح شدند.

وی ادامه داد: ترور امام خامنه ای جزء اولین ترورهای شاخص سیاسی محسوب می شود که منافقان می خواستند این ترور را به گروه فرقان نسبت دهند  اما با توجه به اسناد و مدارک و شواهد و قرائن موجود گروه فرقان در سال 58 و 59 نابود شده بود و این ترورها به دست منافقان خلق صورت گرفت که این نامردها این ترور را به گردن گروه فرقان انداختند تا تاریخ را تحریف کنند اما جوانان بدانند که همین منافقان این کار را انجام دادند.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.