آخرین اخبار

دوشنبه, 2018/02/19 - 13:39
شهرستان سرخه
با دستور وزیر بهداشت؛
مرکز دیالیز سرخه راه اندازی می شود
مرکز دیالیز شهرستان سرخه با دستور وزیر بهداشت راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، زهرا فیض یکی از بانوان فعال شهرستان سرخه که هم  اکنون و در انتخابات اخیر شوراهای شهر به عنوان منتخب مردم این شهرستان برگزیده شده است؛ از ماه ها قبل پیگیر راه اندازی مرکز ویژه دیالیز در سرخه بود و با نامه نگاری ها و پیگیری های فراوان سرانجام موفق به اخذ مجوز برای راه اندازی این مرکز شد.
گفتنی است؛ سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در سفر چند روز گذشته خود به استان سمنان در حاشیه آیین افتتاح بیمارستان خصوصی سینا در سمنان دستورات لازم را برای تسریع در انجام این کار از سوی دانشگاه علوم پزشکی سمنان صادر کرد.
منتخب شورای اسلامی شهر سرخه نیز از طرف مردم سرفراز شهرستان سرخه از وزیر بهداشت برای صدور این دستور قدردانی کرد.
دیدار منتخبان شورای اسلامی شهر سرخه با امام جمعه// آب اولویت پیگیری ها باشد

 منتخبین شورای اسلامی شهر سرخه با حضور در محل دفتر امام جمعه با حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر فاطمی بصیر امام جمعه محترم دیدار کردند .
در این دیدار هر یک ازمنتخبین برنامه های خود را در خصوص مسائل مختلف شهر و چگونگی پیگیری برای نیازمندی های شهری ارائه دادند.
 در ادامه دیدار امام جمعه سرخه گفت: بحمدالله تعامل و همکاری خوبی با تمامی نهادها و ارگان های شهرستان از جمله شورای اسلامی شهر و شهرداری وجود دارد و این تعامل سبب شده که مسائل مورد نظر سریع تر پیگیری و حل و فصل شود.
 امام جمعه سرخه در ادامه سخنان خود  گفت: باید سعی کنیم وقت خود را برای خدمت به مردم  تنظیم کنیم و اهتمام جدی به رتق و فتق امور مردم داشته باشیم .
حجت الاسلام مصطفی فاطمی بصیر در پایان سخنان خود ضمن تشکر از زحمات و تلاش های شورای اسلامی شهر سرخه که در زمینه توسعه و آبادانی و عمران شهر سرخه قدم های بسیار خوبی را برداشته اند به مشکل آب شهر سرخه اشاره  و تاکید کرد: شورای جدید پیگیری در خصوص مسئله آب شرب را در اولویت برنامه های خود داشته باشد.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.