آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:51
اخبار ایران و جهان
گرشاسبی:
برانکو حاضر است قرارداد سفید امضا کند/ فیفا کاسه داغ‌تر از آش نیست
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو حاضر است با ما قرارداد سفید امضا کند اما به او گفتیم پس از تسویه حساب قراردادش امضا می‌شود.

به گزارش ندای سرخه، حمیدرضا گرشاسبی در گفت و گو با رادیو ورزش اظهار داشت: با توجه به محرومیت هایی که گریبان پرسپولیس در بازی های حساس لیگ قهرمانان گرفت باید بگویم تصمیم گیری فیفا عجولانه بود. به این فکر افتادیم که پیگیری های قضایی جای خود اما بهترین روش این است که با تبادل نظر کار را به سرانجام برسانیم. در سفر اردوغان به تهران وزیر ورزش با ایشان در مورد وضعیت بغرنج پرسپولیس و ریزه اسپور صحبت می کنند تا این مشکل حل شود و قراری هم گذاشته شد تا پیگیر شویم. بعد از وقفه ای یک ماه و زمانی که من سرپرست باشگاه شدم با هماهنگی سفری به ترکیه رفتم. شانس پرسپولیس و من هم همزمان با سفر روحانی ریاست جمهوری شد. 

وی افزود: باید از وزارت امورخارجه و سفیرمان در ترکیه و آقای واعظی و حسین پور تشریفات ریاست جمهوری و خود دکتر سلطانی فر که پیگیر بودند. 4 روز با مسئولان ترکیه ای نشستیم و به جمع بندی رسیدیم و در نهایت از ترکیه ای ها رضایت گرفتم و جزئیات کامل فردا به دستمان می رسد.

گرشاسبی با اشاره به پرونده پرسپولیس گفت: فیفا هم با استناد به شکایت ریزه اسپور حکم به محرومیت ما داد اما دعوای دو باشگاه تمام شده است. با دریافت نامه باشگاه ترکیه ای با وکیل به فیفا اعلام می کنیم که این مشکل بین دو باشگاه حل شده است. مدیران دو باشگاه روز سه شنبه به تهران سفر می کنند تا از تمرینات و امکانات ما بازدید کنند. 

گرشاسبی در مورد اینکه چقدر امیدوار به باز شدن پنجره نقل و انتقالات است و جریمه به فیفا هم پرداخت شده و مبلغش چقدر است، گفت: 800 هزار یورو  جریمه را به مبلغ ناچیزی تبدیل کرده ایم و تا فردا همه چیز به طور کامل مشخص می شود اعداد و ارقام را هم اعلام می کنم. گام اول را موفقیت آمیز طی کرده ایم. مگر اینکه فیفا کاسه داغتر از آش باشد. فردا تمامی مکاتبات به دستمان می رسد و نامه ای به فیفا می فرستیم که دو باشگاه گلایه ای از یکدیگر ندارند. از طریق وکیل مان در فیفا این مساله را پیگیری می کنیم و خودم هم کوتاه نخواهم آمد تا به نتیجه برسیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد برانکو اظهار داشت: رک و پوست کنده  این است که برانکو از دو فصل قبل مبلغی از قرادادهایش باقی مانده در این فصل خوشبختانه او طلبی ندارد. خود برانکو می گوید حاضرم قرارداد سفید امضا می کنم اما ما از نظر حرفه ای گری گفتیم که ابتدا بدهی هات تسویه می شود و بعد از تسویه حساب قرارداد امضا می کنیم تا دل شما هم صاف شود. خودش گفت محکم‌تر از قبل در پرسپولیس هستم و از این تیم جدا نخواهیم شد. بحث مالی و تسویه حساب کامل می شود و سپس قرارداد امضا خواهد شد.

وی افزود: به اقای طاهری خدا قوت می گویم و همچنین وزارت ورزش و جوانان که در این مساله و مسایل مالی پیگیر هستند. به خصوص هواداران دوست داشتنی که بی صبرانه پیگیر هستند و به ما کمک می کنند.

فارس

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.