آخرین اخبار

پنجشنبه, 1397/03/03 - 08:42
شهرستان سرخه
رئیس شبکه بهداشت شهرستان سرخه:
استفاده مردم از خدمات مرکز درمانی سرخه پایین است
رئیس شبکه بهداشت شهرستان سرخه گفت: استفاده و استقبال مردم از خدمات مرکز درمانی سرخه بسیار پایین است.

لیلا اسکندری در گفت و گو با خبرنگار ندای سرخه؛ در این خصوص گفت:  از زمانی که در سرخه مشغول به کار شده ام یکی از مهمترین دغدغه هایم ارائه خدمات با کیفیت به مردم بوده که یکی از آن موارد فراهم کردن شرایط حضور پزشکان متخصص در مرکز درمانی سرخه بوده و هست.

وی با بیان اینکه پنج متخصص درطول هفته در مرکز بهداشت فعالیت می کنند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر پزشک متخصص اطفال در هفته دو روز، متخصص داخلی یک روز و متخصص زنان هم یک تا دو روز در مرکز بهداشت مستقر هستند.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان سرخه افزود: علاوه بر این متخصصان، یک متخصص زن بسیارخوب و کار آمد داشتیم که به دلیل استقبال کم مردم، این متخصص از ادامه حضور در مرکز درمانی سرخه انصراف داد.

 اسکندری ادامه داد؛ این پزشک متخصص به دلیل اینکه هفته ای یک روز را در سرخه طبابت می کرد و در همان یک روز هم از صبح تا ظهر مراجعه کنندگان حتی به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسیدند؛ بعد از چندماه انصراف خود را از حضور در این مرکز اعلام کرد.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان سرخه بیان کرد: برخی سخنان از جانب عده ای وقتی به گوشمان می رسد ناراحتمان می کند و می گویند که در مرکز درمانی سرخه خدمتی ارائه نمی شود و یا این مرکز از وجود متخصص بی بهره است؛ از این افراد باید پرسید؛ آیا شما مراجعه به مرکز کرده اید و با اطلاع این حرفها را می گویید.

وی افزود: با شیوه های مختلف از طریق بلندگوی نماز جمعه، نصب بنر در سطح شهر، شبکه ها و فضای مجازی و سایت های و کانال های خبری خدمات ارائه شده به مردم اعم از حضور متخصصان و امکانات موجود اطلاع رسانی می شود؛ اما متأسفانه باز هم استقبال مردم کم است.

اسکندری گفت: دندانپزشک بسیاراطلاع رسانی کردیم و خدمات بسیارخوبی هم انجام می شد؛ یک سال مردم عزیز بااستفاده ازطرح گروه هدف، به صورت رایگان از خدمات دندانپزشکی بهره مند بودند؛ اما به دلیل دستورالعمل وزارتخانه، مثل روال قبل همان ۳۰درصدشد؛البته در حال حاضر دندانپزشک در مرکز بهداشت نداریم.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان سرخه در باره استقرار رادیولوژی و سونوگرافی در مرکز درمانی سرخه گفت: حتی اگر خیری هم باشد که این دستگاه ها را اهدا کند، چون متخصص آن درسطح استان کم است، امکان آوردن متخصص را نداریم، ولی می توانیم مردم را ارجاع دهیم؛ در خصوص رادیولوژی دندان، آوردن این دستگاه امکانپذیر هست و در برنامه های ما راه اندازی آن قرار دارد.

 

 

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.