آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:40
یادداشت
.
آماده‌باش گروه‌های جهادی دانشجویی برای کمک به مردم گرفتار در برف
معاون سازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: همچون سال گذشته گروه‌های جهادی دانشجویی برای کمک به مردم گرفتار در برف در حالت آماده‌باش هستند.

به گزارش ندای سرخه، صادق مفرد معاون سازندگی سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه همچون سال گذشته آماده خدمت‌رسانی به مردم آسیب دیده هستیم، گفت: گروه‌های جهادی سازمان بسیج دانشجویی در استان‌های مختلف مخصوصا استان‌های شمالی و غربی کشور در حالت آماده باش هستند تا در صورت نیاز، به مردم گرفتار در برف کمک کنند.

معاون سازندگی سازمان بسیج دانشجویی درباره مردم زلزله‌زده کوهبنان کرمان، تصریح کرد: بلافاصله پس از زلزله، گروه‌های جهادی استان‌های یزد و کرمان به این منطقه اعزام شدند و در حال حاضر نیز گروه‌های جهادی استان کرمان در حال امدادرسانی به مردم گرفتار در برف  کوهبنان کرمان هستند.

وی یادآور شد: قرارگاهی در این منطقه تاسیس شده تا در ایام عید نوروز ساخت و سازها با اعزام گروه‌های جهادی جدید از سر گرفته شود.

فارس

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.