آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:39
شهرستان سرخه
مادر شهید سبوحی؛
شبی که پسرم شهید شد خواب شهادتش رادیدم
مادر شهید سبوحی گفت: شب شهادت پسرم خوابش را دیدم که خبر بازگشتش را به من داد.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، ديدار و سركشي اعضاي شوراي پايگاه بسيج خواهران آسيه(س) سرخه با مادر طلبه شهيد مجتبي سبوحي در پنجمين روز از دهه فجر انجام شد.

 در اين ديدار در حالی مادر شهيد سبوحي به بيان خاطراتي از آن شهيد بزرگوار پرداخت که روحيه شاد و سرزنده این مادر شهيد موجب اعتماد به نفس و شادابي اعضاي شورا و بسيجيان شد.

مادر شهيد سبوحي از فعاليت هاي دوران انقلاب فرزندش گفت و افزود: مجتبي دانش آموز مدرسه ي ابتدايي بود و از اينكه معلم آنها خانمي بي حجاب بود؛ بسيار ناراحت بود و به دلیل اینکه مخالفتش رو در بیان کرده بود توسط مدیر مدرسه تنبیه شده بود.

مادر شهيد گفت: يك روز كه از خيابان مي گذشتم خياط محل مرا صدا زد و گفت؛ مجتبي به مغازه من آمده و درخواست لباس حجاب براي معلمشان كرده، هرچه به او گفتم اين كارش بي فايده است قبول نكرد و اين كارش باعث تنبيه شديدي از سوي مدير را برايش در پي داشت.

وي افزود: روز شهادتش درحال وضو گرفتن بودم كه انگار صدايي در گوشم پيچيد و خبر شهادتش را به من داد؛ اما خانواده اين خبر را از من پنهان كرده بودند؛ شب قبل از آمدن پيكرش به شهر سرخه، او به خواب من آمد و خبر بازگشتش را به من داد؛ فرداي آن روز خود و منزل را آماده ي پذيرايي مهمانان كردم؛ وقتي پسر ديگرم به من گفت كه مجتبي مجروح شده و قرار است به سمنان منتقل شود؛ به او گفتم؛ خودش خبر شهادتش را به من داده و جاي پنهان كاري نيست.

مادر شهيد سبوحي اظهار کرد: هرگز در مراسمش گريه نكرده و افتخار مي كند كه فرزندش را در راه اسلام فدا كرده است.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.