آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:28
شهرستان سرخه
با حضور همرزم جاویدالاثر"احمد متوسلیان"
" یادواره شهدای زنان ایثارگر" در سرخه برپا می شود
فرمانده حوزه کوثر سرخه گفت: با حضور همرزم جاویدالاثر"احمد متوسلیان"؛ 19 بهمن ماه " یادواره شهدای زنان ایثارگر" در سرخه برپا می شود.

مریم آزمون در گفت و گو با خبرنگار ندای سرخه، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: یادواره شهدای زنان ایثارگر در سرخه در روز پنج شنبه 19 بهمن ماه ساعت  ۹:۳۰ صبح در هیئت رزمندگان سیدالشهدا شهرستان سرخه برگزار می شود.      

وی خاطرنشان کرد: این یادواره به همت حوزه مقاومت کوثر سپاه ناحیه کوثر و واحد عترت خواهران هیئت رزمندگان سیدالشهدا شهرستان سرخه  برگزار خواهد شد.

فرمانده حوزه کوثر سرخه بیان کرد: از "مریم کاتبی" رزمنده هشت سال دفاع مقدس و همرزم جاوید الاثر "احمد متوسلیان" به عنوان سخنران کربلایی امرحسین لتیباری بن عنوان ذاکر و مداح اهل بیت جهت حضور در این یادواره دعوت به عمل آمده است.

آزمون با تأکید بر زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهیدان، گفت: باید فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به ویژه در میان جوانان و نوجوانان امروز بیش از پیش ترویج یابد.

 وی بیان کرد: برپایی یادواره های شهدا در آشنایی اقشار مختلف مردم با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی بسیار اثرگذار است.

فرمانده حوزه کوثر سرخه گفت: در دوران هشت سال دفاع مقدس زنان همدوش مردان در دفاع از انقلاب اسلامی به پا خواستند و در این راه بانوان بسیاری به شهادت رسیدند و ما نیز جهت تکریم یاد و نام آنها یادواره ای را ویژه شهدای زن ایثارگر برگزار خواهیم کرد.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.