آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:29
شهرستان سرخه
معاون دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان خبر داد؛
نمایشگاه استانی توانمندی های بانوان اوایل سال 97 برپا می شود
معاون دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان از برپایی نمایشگاه استانی توانمندی های بانوان اوایل سال 97 خبر داد.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، ایمانی معاون دفتر امور زنان  و خانواده استانداری سمنان در آیین افتتاح نخستین جشنواره توانمندی های بانوان شهرستان سرخه که در سالن شهدای سرخه با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد،  ضمن  ابراز خرسندی از حضور در این جشنواره گفت: کارها و تولیدات و محصولات بسیار خوبی از توانمندی های بانوان سرخه ای در این جشنواره به نمایش گذاشته است که جای تقدیر دارد.

وی ضمن تقدیر از برگزار کنندگان جشنواره افزود: نمایشگاه استانی از دستاوردهای بانوان اوایل سال آینده برپا می شود که در همینجا از تمامی بانوان توانمند استان جهت حضور در آن نمایشگاه دعوت به عمل می آوریم.

وی بیان کرد: بنده در بازدیدی مختصر از این جشنواره شاهد توجه بانوان شهرستان سرخه به دو بُعد سنتی و مدرنیته بودم و این را می توان از جمله محاسن این جشنواره عنوان کرد.

در ادامه این آیین علیمحمد مؤیدی زاده فرماندار سرخه این رویداد را آغاز راهی میمون و مبارک برشمرد و گفت: این نخستین بار است که چنین جشنواره ای آنهم از توانمندی های بانوان شهرستان سرخه برپا می شود.

وی اظهار کرد: درصدد هستیم این برنامه ها را در دستور کار در سال های آینده نیز قرار دهیم چرا که بدون شک توجه به توانمندی ها در حوزه صنایع دستی و مشاغل خانگی می تواند عامل افزایش اشتغال در حوزه شهرستان سرخه و روستاهای تابعه آن باشد.

فرماندار سرخه گفت: این جشنواره ها فرصتی برای بازاریابی و جذب مشتری است؛ بنابراین می توان از آن نهایت بهره را برد.

مؤیدی زاده به اقدامات خوبی که در حوزه صنایع دستی روستایی صورت گرفته اشاره کرد و افزود: ایجاد اشتغال پایدار یکی از مزایای این اقدامات در حوزه روستایی می تواند باشد و از دیگر مزایای آن رفع بیکاری است که امروزه دغدغه و از اولویت های اساسی دولتمردان است.

وی گفت: امید است که این جشنواره مورد استقبال عموم مردم قرار گیرد و مردم می توانند با ارائه پیشنهادات و انتقادات خود مسئولان برگزار کننده را جهت تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف یاری کنند تا در جشنواره های دیگر لحاظ شود.

زهرا فیض کارشناس امور بانوان فرمانداری سرخه و از اعضای شورای اسلامی شهر سرخه که از برپا کنندگان این جشنواره نیز بوده است؛ گفت: حمایت اجتماعی و اقتصادی و توانمندسازی بانوان باعث توسعه پایدار می شود و اینها همگی از اهداف مهم برپایی این جشنواره بوده است.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.