آخرین اخبار

دوشنبه, 2018/03/19 - 12:13
شهرستان سرخه
در قالب بازارچه خیریه؛
طرح تأمین سبد کالا ویژه زنان بد سرپرست وبی سرپرست در سرخه اجرا شد
طرح تأمین سبد کالا ویژه زنان بد سرپرست وبی سرپرست در سرخه در قالب بازارچه خیریه از 14 آغاز و تا 16 اسفندماه ادامه دارد.

پونه پیوندی دبیر اجرایی بازارچه خیریه ویژه زنان بدسرپرست و بی سرپرست سرخه در گفت و گو با خبرنگار ندای سرخه اظهار داشت: طرح تأمین سبد کالا برای زنان بد سرپرست وبی سرپرست به همت خانه داوطلب امید هلال احمر و آموزش وپرورش در قالب بازارچه خیریه ویژه شب عید در مدرسه سمیه شهرستان سرخه از بعداز ظهر روز دوشنبه 14 اسفندماه به مدت سه روز برپا شده است.

وی بیان کرد: دربهای این بازارچه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه (15و 16 اسفندماه) نیز در دو نوبت صبح و عصر؛ صبح ها از ساعت 9 تا 12 و عصر ها از ساعت 17 تا 20:30  به روی  عموم باز است.

دبیر اجرایی این بازارچه گفت: عموم مردم می توانند با حضور در این بازارچه حضور یابند و با خرید اجناس و اقلام خوراکی به خانواده های نیازمند و بی بضاعت کمک کنند تا آنها در شب عید سفره هایشان  خالی نباشد.

وی عنوان کرد: خرید اجناس بدین شکل است که فرد جنس را به تعداد دلخواه خریداری کرده و آن را در همان مکان می گذارد و سپس عوامل اجرایی بازارچه آنها را به شکل سبدهای کالا در بسته های جداگانه بسته بندی کرده و بین نیازمندان توزیع می کنند.

پیوندی که سرپرست خانه داوطلب امید استان سمنان نیز هست، اذعان داشت: روزی که تصمیم گرفتم این کار را یعنی کمک به نیازمندان را آغاز کنم چهار خانوار بیشتر عضو خانه سرپرست خانه داوطلب امید نبودند و اما امروز 350 خانوار و 500 نفر در این خانه عضو هستند و ماهانه به مبلغ 50 میلیون تومان هزینه صرف امور درمان، آموزش و سبد کالا می شود.

وی اظهار کرد: نیازمندانی را می شناسم که فرزندانشان با وجود اینکه در خانواده های بدسرپرست و بی سرپرست هستند اما ممتازند و نخبه بنابراین نیاز است که واقعا به این خانواده ها و فرزندانشان توجه شود تا آینده اشان تباه نشود.

دبیر اجرایی این بازارچه خاطرنشان کرد: اوایل هفته آینده بازارچه خیریه ای در پارک 17 شهریور دایر خواهیم کرد و همین برنامه را در آنجا خواهیم داشت که چادرهای هلال احمر در آنجا برپا می شود.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.