آخرین اخبار

دوشنبه, 2018/03/19 - 12:13
شهرستان سرخه
با حضور جمعی از ورزشکاران سرخه؛
مزار مادران شهدای شهرستان سرخه عطرافشانی شد+ عکس
پیش از ظهر امروز؛ در نخستین اقدام سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان سرخه با همراهی جمعی از ورزشکاران و روسای هیئت های ورزشی این شهرستان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام و مزار مطهر این عزیزان غبارروبی و عطرافشانی شد.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه،پیش از ظهر امروز؛ در نخستین اقدام سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان سرخه با همراهی جمعی از ورزشکاران و روسای هیئت های ورزشی این شهرستان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام و مزار مطهر مادران این عزیزان غبارروبی شد.
اسماعیل حاجی آبادی سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان سرخه اظهار داشت: ایران اسلامی در طول بیش از سه دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، پیشرفت های خویش را مرهون بزرگ مردانی می داند که با از خودگذشتگی و ایثاری مثال زدنی ، پا روی نفس خویش گذاشته و به پیکار با جهانخواران پرداخته اند.

وی افزود: بسی مایه فضیلت است که یاد شهدا را زنده بداریم تا فانوس روشن چراغ راه تبار عاشقان و نوید بخش بشارتی نو باشد به همین منظور  به پاس قدردانی و احترام شهدا گرانقدر ایران اسلامی مان شهرستان سرخه در اولین روز انجام وظیفه و خدمتم در این شهرستان دوست داشتنی با حاضر شدن در گلزار پاک این عزیزان ادای احترام کردیم.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.