آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:27
شهرستان سرخه
رئیس منابع طبیعی و آبخیرداری شهرستان سرخه:
کلنگ زنی 7 طرح در حوزه منابع طبیعی شهرستان سرخه
رئیس منابع طبیعی و آبخیرداری شهرستان سرخه گفت: در هفته منابع طبیعی ۷ پروژه با اعتباری بیش از ۵میلیارد ریال در حوزه منابع طبیعی افتتاح و کلنگ زنی می شود.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه، حمیدرضا همتی رئیس منابع طبیعی و آبخیرداری شهرستان سرخه در نشست خبری به مناسبت هفته منابع طبیعی با جمعی از خبرنگاران اظهار داشت: طرح کمربند سبز با غرس بیش از ۱۰۰۰ اصله نهال به طول ۴ کیلومتر در سطح شهرستان سرخه اجرا شد.

وی افزود: در سال ۹۶ تاکنون بیش از ۱۰۵۰ هکتار از ۱۰ سامانه عرفی روستایی شهرستان سرخه تحت کشت باریجه قرار گرفت.

رئیس منابع طبیعی و آبخیرداری شهرستان سرخه گفت: در طول هفته منابع طبیعی در شهرستان سرخه بیش از 35هزار اصله نهال غرس می شود.

همتی افزود: در هفته منابع طبیعی ۷ پروژه با اعتباری بیش از ۵میلیارد ریال در حوزه منابع طبیعی افتتاح و کلنگ زنی می شود.

وی بیان داشت: در هفته منابع طبیعی سال ۹۶ در سرخه پروژه های کانال بتنی نهر آب بخش آباد،حسن آباد،اسد آباد به طول ۱۶۰۰ متر و طرح بیابان زدایی عبدالله آباد به مساحت ۱۵۰ هکتار با اعتباری بالغ بر ۲میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

رئیس منابع طبیعی و آبخیرداری شهرستان سرخه اظهار کرد: پروژه های مدیریت هرزآب لاهورد به مساحت ۶۵۰ هکتار،نهالکاری ایستگاه بیابانک به مساحت ۱۰۰ هکتار و جنگل کاری ماراب نیز در مساحت ۴۰ هکتار با اعتباری بیش از ۳میلیارد ریال کلنگ زنی می شود.

همتی گفت: سامانه رایگان ۱۵۰۴ آماده دریافت شکایات و گزارشات مردمی در حوزه تخریب مراتع،قطع درخت،آتش سوزی و هرگونه موارد در حوزه منابع طبیعی است.

گفتنی است؛ در پایان این نشست مطبوعاتی از خبرنگاران حاضر در جلسه تجلیل به عمل آمد.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.