آخرین اخبار

شنبه, 1397/03/05 - 10:25
شهرستان سرخه
با حضور جمعی از مسئولان؛
طرح ملی کتابخانه گردی در کتابخانه آیت الله فیض سرخه اجرا شد+ عکس
با حضور جمعی از مسئولان؛ طرح ملی کتابخانه گردی در کتابخانه آیت الله فیض سرخه به مناسبت گرامیداشت چهاردهمین سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی اجرا شد.

به گزارش خبرنگار ندای سرخه؛ 17 اسفندماه؛ چهاردهمین سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور است برای اولین بار طرح ملی کتابخانه گردی در 467 کتابخانه در سراسر کشور برگزار می شود.

نسرین قلی بیگ رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان سرخه در این خصوص بیان کرد: در استان سمنان 9 کتابخانه شامل این طرح می شود که در شهرستان سرخه در کتابخانه آیت الله فیض طرح ملی کتابخانه گردی اجرا می شود.

رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان سرخه؛ هدف از این طرح را دیدار با کتابداران، آشنایی مردم با محیط کتابخانه، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخانه، حضور مردم پشت سر مدیران در کتابخانه ها، آشنایی مدیران از نزدیک با مشکلات کتابداران عنوان کرد.

قلی بیگ عنوان کرد: امروز همچنین عضویت رایگان در کتابخانه آیت الله فیض به مناسبت سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های را خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: جرایم دیرکردی اعضاء کتابخانه های عمومی که نسبت به بازگرداندن منابع در دست امانت خود به کتابخانه ها اقدام کنند، از روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه لغایت پایان سال جاری، مورد بخشودگی کامل قرار می گیرد.

ارسال نظر

لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.